Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom libidóját én tehettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom libidóját én tehettem tönkre? Hogyan hozzam ezt helyre?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég stresszben gazdag időszakunk volt, ez nagyjából az elmúlt fél év. Összeköltöztünk, aztán munkahelyet váltottunk mindketten, aztán összevissza pakoltak minket home officeba és irodába, hol itt-hol ott dolgoztunk, emellett jött a covid, megszűnt mindkettőnk lehetősége a hobbiját végezni (én úszni jártam, párom koncertekre), elkapták a szülők, teljes bezártság stb... kijutott bőven tényleg.


A szex az gyakorlatilag heti 1-re csökkent és volt, amikor az sem volt olyan fényes. 2 hónapja volt egy eset, hogy szexre került a sor, neki menet közben lekonyult én pedig kivételesen nem voltam megértő, hanem azt mondtam, hogy elegem van, hogy kevés is a szex, de az is ilyen.


Sajnos párom rettentően görcsölős típus, amikor lekonyult neki, akkor is azt mondta, hogy már szex előtt az volt a fejében, hogy jól kell sikerülnie és annyira görcsölt az egészen hogy emiatt történt ez is. Ő tényleg ilyen, évek óta ismerem már.


Tudom, támogatóbbnak kellett volna lennem, de már nem az első alkalom volt akkoriban, kibuktam. Viszont azóta alig kezdeményez. A heti 1 ugyanúgy megvan, de sokkal ritkábban közeledik ő. Pár napja szóba hoztam, hogy ez miért van és hosszas csavarhúzóval kihúzkodás után benyögte, hogy mert mentálisan nem tudja élvezni a szexet az az eset óta annyira. Egyszerűen az van folyamatosan a fejében, hogy ő rossz az ágyban.


Ez tényleg nincs így. Egyikőnk se egy lepedő akrobata, de jól működött köztünk a kémia mindigis, a stresszes időszak előtt heti 2-3 szex simán megvolt, minőségileg is rendben volt.

Már nem is érdekel, hogy kevesebb az utóbbi időben. Sokkal jobban érdekel, hogy ezt gondolja magáról és ezen akarok segíteni, javítani.

Elnézést kértem amúgy, többször is. Őszintén. Időt visszaforgatni nem tudok sajnos, nem akartam megbántani de konstans azt éreztem, hogy velem van a gond.


A kapcsolatunk amúgy rendben van, nem vagyunk veszekedősek, bújik, ölelget, bókol napi szinten, hoz virágokat sokszor, meglep apróságokkal, minden nap mondja és érezteti, hogy szeret. Nincs harmadik fél, semmi ilyesmi.


Ti mit javasoltok?


Mindketten huszonévesek vagyunk, 3 éve együtt.


2020. dec. 16. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

egyértelmű,hogy a stressz, fáradtság és/vagy megfeleléskényszer miatt volt, erre rátett egy lapáttal a kis beszólásod, de megértem, hogy feszült voltál, néha megesik az ilyesmi. jó,hogy bocsánatot kértél. szerintem itt az ideje, hogy kicsit te kezdeményezz és csábítsd el, jók tudnak lenni néha a spontán alkalmak, vagy ha egyszerűen csak te kényezteted szájjal..nem hinném, hogy ellenkezne :D esetleg valami új fehérnemű, egy kis bor..teremts hangulatot, muszáj egy kis minőségi időt szakítani egymásra, mert könnyen megszokássá válhat ez a jelenlegi helyzet

24N

2020. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ezek után nekem se lenne kedvem hozzá. Azt mondtad neki hogy szar mint férfi -a mi szemünkben ez így hangzik- és ez lelombozta a lelkesedését.


Ha neki ez lett a realitás akkor azt onnantól nehéz megváltoztatni benne mert mostantól minden amit mondasz csak mentegetőzés kb.

2020. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Türelem
2020. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2 igen, ő is ezt mondta, hogy az ront a helyzeten ha most elkezdem az ellenkezőjét mondani (amit egyébként komolyan gondolok, tényleg jó az ágyban). Ő is időt kért, azt mondta nem szeretné ha minden héten előkerülne a téma, mert feszélyezi, biztos benne, hogy ez megfog oldódni és próbálja ő is fejben rendberakni a gondolatait, csak borzasztóan érzem magam. Nem akarok önzőzni, hogy rólam szóljon ez, de tényleg nem ez volt a célom.


Akkor szerintetek a legjobb megoldás az most az, hogy várjak? Ha kezdeményezek, akkor amúgy megjön a kedve, de erőltetni se szeretnék semmit.

2020. dec. 16. 11:12
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Csinálj úgy egy darabig, mintha nem történt volna semmi. Dicsérd más dolgokban, érezzétek jól magatokat amúgy és ne csinálj semmit, amivel erre emlékeztetnéd. Valahonnan önbizalmat kéne szereznie és ezt a szexből nem fog tudni, de ha minden más rendben van, akkor szépen lassan rendbe tud jönni a szex is, ha szerencsétek van.
2020. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan kell venni az ilyen dolgokat mert nehéz róla beszélni, éppen ezért olyan rendberakni.


A legjobb az lenne, ha elmenne egy orvoshoz aki fel tudna neki írni potencianövelőt az rögtön megoldaná a gondot,viszont ez elég kényelmetlen egy férfinek.


Vagy ha opció akkor vehettek neten is pl kamagrát, tudom hogy nem legális meg nem is annyira biztonságos mint egy receptre kapható bogyó amiről 100% hogy az ami rá van írva.


Viszont az első együttlét után az önbizalom is visszatérne és a továbbiakban gyógyszer nélkül is menne valószínűleg.

2020. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gyógyszert semmiképpen nem akarok se én, se ő. Ez fel se merült mint opció. Működik neki minden, ha nincs ilyen időszaka.
2020. dec. 16. 11:16
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

6# Maraton tabletta is jó, ráadásul ahhoz recept se kell.


Amúgy az ilyen bogyókhoz is kell izgalom ha jól tudom. Tehát ha idegesség vagy stressz miatt fel se áll akkor nem javít a helyzeten a bogyó se. (Legalábbis én így tudom).

2020. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
szerintem se a gyógyszer kell ide. hisz megjön a kedve ha kezdeményezel. dicsérd közben ha jól esik valami. fontos a pozitív visszajelzés, a biztató szavak.. :) menni fog, türelem
2020. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

#5-össel egyetértek


Értékelheted és dicsérheted sokféleképpen az majd ad neki lendületet és helyre teheti az önbizalmàt.

2020. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!