Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom libidóját én tehettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom libidóját én tehettem tönkre? Hogyan hozzam ezt helyre?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég stresszben gazdag időszakunk volt, ez nagyjából az elmúlt fél év. Összeköltöztünk, aztán munkahelyet váltottunk mindketten, aztán összevissza pakoltak minket home officeba és irodába, hol itt-hol ott dolgoztunk, emellett jött a covid, megszűnt mindkettőnk lehetősége a hobbiját végezni (én úszni jártam, párom koncertekre), elkapták a szülők, teljes bezártság stb... kijutott bőven tényleg.


A szex az gyakorlatilag heti 1-re csökkent és volt, amikor az sem volt olyan fényes. 2 hónapja volt egy eset, hogy szexre került a sor, neki menet közben lekonyult én pedig kivételesen nem voltam megértő, hanem azt mondtam, hogy elegem van, hogy kevés is a szex, de az is ilyen.


Sajnos párom rettentően görcsölős típus, amikor lekonyult neki, akkor is azt mondta, hogy már szex előtt az volt a fejében, hogy jól kell sikerülnie és annyira görcsölt az egészen hogy emiatt történt ez is. Ő tényleg ilyen, évek óta ismerem már.


Tudom, támogatóbbnak kellett volna lennem, de már nem az első alkalom volt akkoriban, kibuktam. Viszont azóta alig kezdeményez. A heti 1 ugyanúgy megvan, de sokkal ritkábban közeledik ő. Pár napja szóba hoztam, hogy ez miért van és hosszas csavarhúzóval kihúzkodás után benyögte, hogy mert mentálisan nem tudja élvezni a szexet az az eset óta annyira. Egyszerűen az van folyamatosan a fejében, hogy ő rossz az ágyban.


Ez tényleg nincs így. Egyikőnk se egy lepedő akrobata, de jól működött köztünk a kémia mindigis, a stresszes időszak előtt heti 2-3 szex simán megvolt, minőségileg is rendben volt.

Már nem is érdekel, hogy kevesebb az utóbbi időben. Sokkal jobban érdekel, hogy ezt gondolja magáról és ezen akarok segíteni, javítani.

Elnézést kértem amúgy, többször is. Őszintén. Időt visszaforgatni nem tudok sajnos, nem akartam megbántani de konstans azt éreztem, hogy velem van a gond.


A kapcsolatunk amúgy rendben van, nem vagyunk veszekedősek, bújik, ölelget, bókol napi szinten, hoz virágokat sokszor, meglep apróságokkal, minden nap mondja és érezteti, hogy szeret. Nincs harmadik fél, semmi ilyesmi.


Ti mit javasoltok?


Mindketten huszonévesek vagyunk, 3 éve együtt.


2020. dec. 16. 11:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, meglepődtem, hogy mindenki ilyen normális hangnemben és értelmes ötletekkel hozzá tudott szólni, sokkal rosszabbra számítottam. :D

mentek a zöld pipák mindenkinek

2020. dec. 16. 11:41
 12/17 anonim ***** válasza:
Nyilván rosszul eshetett neki, de attól még belegondolhatna, hogy a tények tények, mármint, valóban nem lehet úgy szexelni, ha nem kemény neki, de erről egyikőtök sem tehet.
2020. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyébként jol jott ez a kérdés mert eszembe jutott hogy adjak pozitiv visszajelzést a paromnak, teljesen kivirult tole :) mondtam neki hogy szuper par es kedves es figyelmes
2020. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezz te! El kell hitetned vele, hogy akarod a farkát, ahhoz pedig nem elég elérhetőnek lenni, oda kell tenni magad.

Ebben benne van a kezdeményezés, az, hogy spontán kielégíted, hogy szex közben beszélsz hozzá, kéred, hogy csináljon veled dolgokat.

A megbeszélős, lelkizős részt már pont elégszer átrágtátok, ideje, hogy a tettek beszéljenek.

Arra figyelj, hogy ne úgy jöjjön le, hogy kompenzálni akarsz és azért csinálod. Ez csak akkor működik, ha őszintén akarod őt.


Mindenkinek vannak rossz napjai, követünk el hibákat, megbántjuk azt, akit szeretünk, és ennek nyoma marad mindkét félben. Egy kapcsolatot az tesz erőssé, hogy együtt fel tudtok állni a padlóról, amihez az is kell, hogy ő is túl tudjon lépni a sérelmein, akkor is, ha jogosak.

2020. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a franca. Téged fog hibáztatni azért, mert ő nem tud és nem is akar teljesíteni.
2020. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, simán lehet, hogy nem erről van szó, de bennem nagyon rossz emlékeket idézett elő a történeted. Az exem is így kezdte, először csak lekonyult néha, aztán egyre többször, majd a végén már kezdeményezés sem volt és teljesen megszűnt köztünk a testiség, hiába próbáltam mindent bevetni. Folyamatosan sajnáltatta magát, hogy ő milyen nagyon odavan lelkileg amiatt, hogy nem megy velem a szex. Aztán kiderült, hogy érdekes módon a barátnőmmel nagyon jól ment neki ...
2020. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nincs erről szó. Oda van értem, ezt látom és érzem rajta. Soha nem adott okot féltékenységre, minden idejét velem tölti, mindenhova hív, ha a fiúkkal beülnek sörözni akkor is magától küld képet stb. Mesél a kollégáiról, ki kicsoda, előttem nyomkodja a telefont, ha elmegy fürdeni is ott hagyja az asztalon, nincs lekódolva se. Soha nem titkolózik. Az intimitás nem csak szexben létezhet, ezer módon lehet kifejezni. Hozzám bújik, ha csak elmegy a lakásban mellettem megsimogat, ad egy puszit a nyakamra, minden nap mondja, hogy szeret, meglep apróságokkal, bármi gondom bajom volt, ott volt végig és támogatott, soha nem hasonlítgatott senkihez, soha nem bánt, semmi rosszat nem csinál. Csak stresszes, és ez neki sokszor rámegy a szexre. Nőknél is előfordul ilyen, ha olyan időszakuk van, nagyon nem kívánják a szexet. Ő megpróbálta, próbált örömet okozni és lekonyult. Nem rendszeres amúgy, akkoriban volt 3-4 alkalom, de azóta ilyenre nem volt példa. Ha kezdeményezek, egyből megjön a kedve, próbálom mindig új módszerekkel elcsábítani, vevő ezekre, csak hülye képzetei vannak az akkori szólásom miatt.
2020. dec. 16. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!