Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Takarítás, rendszerezés közben rábukkantam a barátomnak egy dobozára amiben tele van emlékekkel. Volt baratnokrol kep, kozos kep volt baratnokkel, egy lanyal csokolozos kep akivel csak kavart..


Nem szoltam erte, visszatettem ahogy volt. Jól csináltam?


Normális ilyet tartani vagy nem? Ti hogy reagálnátok?

Az az egy zavar, hogy ezek nyilván régebbi képek, de azóta meg ezek mellett vagy 1000 másik kép készülhetett amiket meg lehet a gépén tárol? Nekem semmi volt barátos képem nincs senkivel. Elvesztek, kitöröltem.


2020. dec. 16. 11:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak egy dobozban van, nem nézegeti, akkor miért ne lenne normális? Én is megtartottam ezt-azt, nem dobtam ki. Mondjuk nem is merengek fölöttük könnyes szemekkel.
2020. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Oké, tényleg megoszlanak a vélemények de akkor normális szerintetek.


Azért ezt ne nevezzük már más cucca között turkálásnak


De olyannal amugy miert kell megtartani csokolozos képet akivel 2-3szor talizott és ennyi volt?


Na mindegy akkor nem mondom neki tovabbra sem.

2020. dec. 16. 15:30
 13/14 anonim ***** válasza:
35%

12

"De olyannal amugy miert kell megtartani csokolozos képet akivel 2-3szor talizott és ennyi volt?"


Hát ez az. Nagyon fura, hogy egyesek itt megmagyarázzák, hogy ez mennyire normális.

2020. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%

A 3.válasz volt az enyém. Érdekes, ha nem választékos irodalmi nyelvet használok, jönnek a lepontozások. De ez pozitívum. Figyeljünk ékes magyar nyelvünkre!


A véleményemet továbbra is tartom. Kérdező, hidd el engem is zavarna a dolog. 15 évvel ezelőtt még talán ki is fakadtam volna miatta. Akárhogy is, én beszélnék vele, hisz a jó kapcsolat alappillére a kommunikáció.

2020. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!