Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen cselekedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
Szóval. 2,5 éve vagyunk együtt. Elég makacs lány. Én 20 vagyok ő 18 éves. Mar lattam neha hogy beszél 1 fiuval messengeren. Kicsit idegesítő mert láttam hogy a gyerek fűzi de hiába kérem rá hogy ne beszéljenek nem tette meg mert láttam néha a beszélgetésüket és hááát azért ilyenkor elgondolkozik az ember hogy a barátnője tényleg szereti e őt. Nem hajlandó tenni kérésemért féltékenykedtem sokat. De most arra a szintre jutottam hogy leszarom. Megmondtam neki hogy rendben beszélgessél engem nem érdekel de úgy fogok hozzáállni a párkapcsolatunkhoz. Ezen kiverte a hisztit eléggé. Gondolom nem számított erre. Mondjuk elég vicces gyerekkel beszél főleg mi után megtudtam hogy 4. re bukott meg 1. középsuliba. a Barátnőm meg végzős. Elég gáz lenne ha összejönnének. Igazából még 1 éve egyszer megcsalt 1 csókkal. Nagy nehezen visszatudott szerezni. de nem bízok benne mondtam neki azóta se. Szeretem meg látom rajta hogy ő is vagyis LÁTOM! Mert ha együtt vagyunk mindig vár nagyon meg bujik puszilgat meg megyünk minden fele ketten. Csak hogy most ez a srác. De felvilágosodtam és erre jutottam. Mit gondoltok jó felfogási módszer? Bármit szeretnétek még tudni a kapcsolatunkról mert érdekel a véleményetek nyugodtan kérdezzétek leírom. Ha az jobban segítene a válaszotok adásába.
2017. febr. 15. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A csok ezzel a gyerekkel volt vagy massal? Szerintem ha igy allsz hozza, de megse szall magaba, akkor szakitani kell, egyszer megcsalt, hajlamosabb arra hogy megint megtegye. Szerintem bevalhat ez a dolog, de nem ismerem baratnodet, lehet hogy inkabb felbatorodik.
2017. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En szakitanek,egyszer hutlen volt, es most lehet masodszorra is az lesz(ha meg nem tette meg).
2017. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekelne. Az ö döntése ha megint előfordul repül aztán majd úgy fogok csajozni hogy azt ö is megtudja meg bulizni. Visszakapja azt amit adott/ad.
2017. febr. 15. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy visszafogadtad a csók után. Itt szüntél meg mint férfi a szemében (csak ugye tudatosan ezt ő nem ismeri be, innentől a markában vagy.) Szóval vágd ki, mint macskát...
2017. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hááát ha már ilyen játszmázások vannak, hogy jó akkor te is úgy állsz hozzá a kapcsolathoz stb ő meg nem hajlandó hanyagolni a srácot... ha nem tudjátok megoldani, de úgy tényleg őszintén, akkor szakítsatok inkább.
2017. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!