Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem most vagy nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most december elején voltunk 1 évesek a párommal. Már úgy november elején kezdtem elbizonytalanodni a kapcsolatunkban, éreztem, hogy valami nem stimmel velem. Ez úgy nyilvánult meg, hogy elkezdtek más pasik is érdekelni, esetleg tetszeni, egyre kevesebb kedvem volt a párommal találkozni, amikor együtt voltunk azt is nagyon ritkán élveztem. Ez annak köszönhető, hogy nagyon ritkán jártunk el, szinte sehova, egyedül nem is engedett soha el sehova, barátnőkkel se..valahogy ráuntam az egészre, mert egy kalitkában éreztem magam. Pár hete megmondtam neki, hogy nem érzem jól magam a kapcsolatban, elmúlt a szerelem..elég rosszul fogadta. De megegyeztünk, hogy barátok maradunk, beszélgetünk, néha találkozunk, mert ugye sokszor egy társaságban vagyunk a baráti körünk miatt. Aztán pár hét után hallottam olyanokat, hogy találkozott más lányokkal, meg hogy kezd továbblépni. Ez engem teljesen letaglózott, nagyon féltékeny lettem, és hirtelen rámtört az az érzés, hogy nagyon hiányzik ő. Másnap találkoztunk, tök jól éreztem magam vele, és úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk újra. Most itt tartunk. De közben félek, hogy megint ugyanez a helyzet fog kialakulni. Viszont félek őt elhagyni is, mert nagyon szeret engem, tiszta szívből..Nagyon önzőnek érzem magam, mert én meg nem vagyok biztos az érzéseimben. Mit kellene tennem? Rossz döntés volt, hogy újra együtt vagyunk?

2015. dec. 25. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom, de elég önzőnek tűnsz. elhagytad, de nem hagytad, hogy mással boldog legyen, így visszaszerezted, most meg félsz, hogy megint nem akarod majd..

bezzeg, te másokat néztél, meg már nem voltál szerelmes.

szegény fiú.

2015. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy önző vagyok, de őt sem kell annyira sajnálni, mert ha ő nem rontja el azzal a kapcsolatunkat, hogy egy kalitkába zár (nem enged sehova, egyedül sehova nem mehettem..) akkor nem ott tartanánk, hogy ráunok.
2015. dec. 25. 23:33
 3/17 anonim ***** válasza:
akkor meg nem kellett volna vele összejönni, és nem itt panaszkodnál, holott te vergődtél ebbe vissza megint..
2015. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Nincs semmi gáz!

fiatal vagy és bizonytalan!

Ráadásul a legtöbb nő, férfi azért van a párjával, mert beszari, és nem mer kilépni!

Egy kicsit nyugtasd magad mellette, de járj nyitott szemmel, és szedd össze magad, lépj ki!

2015. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert úgy sem volt jó, hogy nélküle vagyok, sajnos ezt éreztem. Viszont az ő ötlete volt, hogy maradjunk barátok, minden nap beszéltünk szakítás után is, lehet ez volt a probléma..
2015. dec. 25. 23:42
 6/17 anonim ***** válasza:
igen, most minden az ő hibája :D:D:D
2015. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy minden az ő hibája..én is hibás vagyok, mert nem szóltam neki hamarabb és hagytam, hogy ráunjak az egészre :)
2015. dec. 25. 23:44
 8/17 A kérdező kommentje:
De a 4.-nek köszönöm a biztatást, lenyugtatom magam és majd kitalálom! :)
2015. dec. 25. 23:47
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez a maradjunk barátok szerintem teljesen felesleges, értelmetlen időpocsékolás. Akkor vagy béküljön ki két ember, vagy tényleg csak hébe-hóba fussanak össze, de nem szexszelni, hiszen a barátok nem szexszelnek normális esetben egymással. De ez az LCSB (Legyünk Csak Barátok) megoldás...hm, szerintem jogos, ha sehova nem mentek, hogy ráunsz a kapcsolatra és kiteszed a szűrét. Az már csak inkább egoista dolog, hogy elkezdtél féltékenykedni, amint érezted, hogy te már nem vagy porondon nála. Ehhez ez kellett? Attól függetlenül, hogy nem csináltatok programokat, egyből ugrottál, amikor másnak csapta a szelet. Ebből gondolom, hogy csak a saját egód fényesítése számít, nem igazán a kapcsolatod megmentése.
2015. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

A szar kapcsolatból mielőbb kilépni!

Mert talán még egyedül is jobb! De ha vagy valakivel, mindig félsz lépni!

2015. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!