Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatomban adódott egy kis probléma. Édesanyám nem szerette az új barátomat mert sokkal másabbat képzelt nekem. Olyan valaki akinek van autója, háza és magas jövedelme. De nekem ebbe a fiúba nagyon bejött, hogy okos és kis szorgalmas. Édesanyám mindenféle negatív dolgot mondott a páromról. Amikor ez a fülébe jutott a páromnak, édesanyámtól számon kérte, hogy mégis miért mond róla csúnya dolgokat. Természetesen anya letagadta és azt mondta, hogy ő nem mondott semmit. Én aki tudtam az igazságot (és 1-2x elejtettem a párom előtt is hogy anyu mit mondott) azt mondtam, hogy hagyjanak ki belőle. Páromnak pedig négyszemközt azt mondtam, hogy csak egymással foglalkozzunk. Nem állok egyik pártjára sem, mert mégis csak anyám aki felnevelt.
2017. máj. 10. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most már legalább tudod, hogy anyud mit szeretett apudban.
2017. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülye vagy. Nem állsz ki a párod mellett egy őt ért sérelemben?
2017. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem cselekedtél jól.


Oké, hogy nem kedveli anyukád a párod, de az, hogy rosszakat is mond róla, és le is tagadja, kb mindennek a teteje. Neked igenis ki kellett volna állnod a párod mellett. Én szakítanék is veled a pasi helyében.

2017. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én szeretnék kimaradni ebből az egészből!
2017. máj. 10. 21:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fordított esetben hogyan éreznéd magad?

Tegyük fel, hogy az ő anyja gyaláz téged, hogy milyen selejt vagy a szemében, a fiának sokkal jobb lány kellene, a párod meg egyszerűen azt mondja, hogy boxoljátok le egymás közt, engem hagyjatok ki. Az hogy esne?

2017. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De én csak nyugalmat és békét szeretnék, hogy párommal egymással legyünk elfoglalva. Ez már megtörtént, miért nem lehet elfejteni?
2017. máj. 10. 21:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Ki kérdezte ebben a szituban, hogy TE mit szeretnél?


És az, hogy a párod mit szeretne?


Vagy, hogy őt sértették meg?


Anyád neked úgy megbocsát, ha tényleg az anyád... A párodnak nem muszáj neki.


Én is ha mondjuk a testvéreim elől valakit meg kell védenem, akkor neki megyek a testvéremnek, ha kell, mert testvérek vagyunk és úgy is kiabáltunk már egymással sokat és még fogunk is talán. Anyámmal is vol már összetűzésünk, de az Anyám, és én a Fia vagyok és ez akkor se múlik el, ha veszekszünk valamin. Én kiosztottam volna a saját Anyámat, hogy mit képzel magáról. :(

És többet nem engedtem volna őket egy szobában egzisztálni.

Szerencsére Anyám nem ilyen... de a nagymamám... na az kész röhej.

2017. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Álj ki a barátod mellet.Igaz,hogy az anyukád ,de akkor se mocskolhatja a barátodat és senki mást ok nélkül.Nagyon rosszul esne neked is ,ha az ő anyukája tenné ugyan ezt és nem álna melléd. Arról meg ,hogy anyukádnak baj van az emeleten jobb minnél előbb gondoskodni és elmagyarázni neki ,hogy magáról alkosson elöbb véleményt s csak aztán másokról.
2017. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ostoba vagy.

hogy tudnál kimaradni belőle??!!

az anyádról és a pasidról van szó!


gyáva vagy!


igenis állást kell foglalnod, és nyilván nem az anyagias anyucid mellett.

2017. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ööö.. Felhergeled a párodat anyád ellen (ejtetted neki 1x-2x, hogy anyud nem sokba nézi), majd kihátrálsz az egészből, hogy téged hagyjanak ki. Te csináltad az egészet, hogy akarsz belőle kimaradni?
2017. máj. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!