Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a nők?

Figyelt kérdés

Provokálás nélkül kérdezem. Rengetegszer futottam bele olyanokba:


"Mindig veled leszek."

"Egész nap veled leszek."

"Melletted leszek, mindig szeretni foglak."

"Mindennap fel foglak vidítani."

"A következő karácsonyt csak veled szeretném tölteni."



Ezeknek és sok hasonlónak a társai.. Miért kell hazudni és reményt kelteni?


Inkább mondják meg, hogy oké, leszarlak fordulj fel. Kellemesebb, mint elhitetni, hogy szeretni fog, támogatni és sehol semmi.


De nem kizárt, hogy csak én futottam mindig rá erre. Eddigi életem folyamán már olyan 6-7 nő hazudott nekem hasonlókat.


2020. dec. 16. 21:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%

Az a probléma ezzel a gondolattal, hogy kizárod magad abból a lehetőségből, hogy olyan nővel legyél, aki nem "hazudik".Ennek így nincs értelme...


Ezek egyébként nem kifejezetten hazugságok, inkább olyan felelőtlen ígéretek, amik az alacsony önismereti szint következményei, s így nem lehet őket betartani.

2020. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert a hazugsággal meg lehet oldani a dolgokat. Egyszerűbb lekoptatni azt, akitől nem akarnak semmit, vagy csak szivatni akarják. Ki ezért, ki azért hazudik.


Alapvetően mindenkét nem hazudik. Az, hogy a nők többet hazudnak, azért van, mert ahogyan Alan és Barbara Pease leírja, a nők jobban tudnak hazudni. A pasik (legalábbis többségeben) nem tudnak jól hazudni, lebuknak. A nőkre ez nem jellemző.

2020. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

Mert sok ember ezt akarja hallani. És ha realista vagy, mikor udvarolni kell, előbb tűnsz büdös bunkónak, mint őszintének.


Ez pont olyan, minthogy szeretlekre automatikusan én is szeretlek a válasz, akkor is, ha nem akartad mondani, mert ha nem mondasz semmit, azt hiszi, hogy nem szereted.


Ezek a giccs-ígéretek meg mindig a jelenre vonatkoznak és nem szó szerint kell venni őket, hanem a szándékot észrevenni bennük. Pont, mint mikor valaki azt mondja, hogy nem lesz semmi baj. Honnan tudná? De legalább próbál megnyugtatni.


Egy ideig én is kiemeltem, hogy melletted leszek mindig - persze amíg olyan vagy, amilyennek megismertelek. Aztán feladtam a magyarázkodást. Evidens ugyanis, hogy a másik nem tehet meg akármit, akkor is vele maradnak. De a szándék megvan, hogy szeretném és szeretném szeretni és a bejósolható időtartamon belül, bejósolható tényezőkkel kalkulálva ez "örökké" tart. Vagyis rajtam nem fog múlni.

2020. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk, most ahogy rákerestem a google-ba ott azt mondják, hogy a férfiak többet hazudnak. Ez azonban számomra igencsak valószínűtlen. Egyrészt a férfiak nem ismerik a testbeszédet, hogy jól tudjanak hazudni. Másrészt, sok esetben indulattal kezelik a dolgokat, aki pedig indulatos (káromkodik) az igazat mondd. Szóval én maradok annál a véleményemnél, hogy a nők többet hazudnak. Alattomosak, sunyik, és a tehetségük is megvan a füllentéshez.


(12-es voltam)

2020. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

"aki pedig indulatos (káromkodik) az igazat mondd"


???

2020. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nőként sima barátnő is mondta, hogy örökké barátok leszünk, mert úgy gondolta, aztán mégse. Az emberek változnak. Aki hisz az ilyen "boldogan, amíg meg nem" dolgokban, azok megragadtak valami óvoda szinten.
2020. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
29%

#15


Igen. Keress rá a google-ban, vannak erről cikkek.

2020. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Az első cikk érdekes volt, ami nem tudja eldönteni, hogy aki káromkodik, az hisztis, érzelmes, tehát nem hazudik VAGY aki káromkodik, az a társadalmi normáknak nem felel meg, tehát hajlamosabb lopni/csalni/hazudni.
2020. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Provokálás nélkül kérdezem! Ha ilyen szép vallomásokat kaptál RENGETEGET, miért nem becsülted ezeket az érted rajongo nöket? Miért rugtad ki mindegyiket? Miért nem teljesitetted be egyiknek sem az álmát (veled kapcsolatban)?
2020. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%
A cikkek azt mondják, hogy aki káromkodik, az őszintébb.
2020. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!