Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna, ha a párotok veletek őszinte lenne, de mindenki másnak hazudna?

Figyelt kérdés

Neked nem hazudna, mert szeret, és párkapcsolatban vagytok, tényleg minden téren 100%-ig megbízhatsz benne.


Viszont ez lenne a munkája (vállalkozó, törvényes munkahely), és az életben is hazugságokkal, manipulációval, kitalált történetekkel intézné (egyébként remekül) a dolgokat?

27/F


2017. okt. 14. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te adtad el azt a fűnyírót ami csak két percig bírta?
2017. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérem vissza a pénzt
2017. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna. Nem kellene ilyen partner.
2017. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd eljon az ido, amikor nekem is hazudni fog, de en ezt nem akarom kivarni. Az ember egyseges egesz, elobb-utobb velem is igy fog banni.


De nem csak ezert felejtos: en az egesz eletemet a hazugsag, kozelebbrol az altudomanyok elleni kuzdelemre tettem fel. Hanyingerem van a kuruzsloktol, a hamis kozmetikai szereket aruloktol, a biobolondoktol. A hiszekenyseg vamszedoi. Na most ezek utan, szerinted hogy tudnek tisztelni, eletem tarsaul fogadni, gyermekeim ele mintakent allitani egy olyan ferfit, aki az enyemmel teljesen ellentetes vilagnezeten van? Pont nem erdekel, hogy torvenyes-e, a homeopátia is az, kozben csak felrazott viz.

2017. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha a munkájában manipulatív, az nem feltétlen gond, vannak olyan állások, ahol nem lehetne enélkül megélni(kereskedelem pl). De a mindennapi életben kevés dolgot utálok jobban a hazudozásnál. Én elsősorban nem az alapján ítélek meg egy embert, hogy velem milyen, hanem, hogy másokkal/úgy általában, milyen. Nem járnék ilyen emberrel, az biztos, alapból megkérdőjelezném, hogy velem őszinte-e, nemis tudnék bízni benne. Mert az egy dolog, hogy te tudod magadról, hogy őszinte vagy velem, de én ezt nem tudhatom, így aszerint foglak megítélni, hogy másokkal milyen vagy :D

21L

2017. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Akkor, egyetlen üzletkötőnek se lenne párja:)
2017. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: biztosan van épp elég nő aki ezen így el sem gondolkodik, ha szerelmes. Én alapvetően üzletkötőkkel nem is szívesen ismerkedem, pontosan azért mert nem bízom bennük.
2017. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. A munka az munka. Velem legyen oszinte, a csaladjaval es a kozeli barataival.
2017. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Igen


Ha a pasim a tenyerén hordozna, és mindenki mással arrogáns p-cs s-ggfej lenne, nyilván az is zavarna, mert egy embert nem az jellemez, hogy velem speciel hogy viselkedik, hanem hogy más embereket hogyan kezel.

2017. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Zavarna, miféle szar egy alak, akinek hazugságból áll az élete?
2017. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!