Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félni egy párkapcsolattól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félni egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem, barátból álmaim férfija lett. Míg külföldön dolgoztam, feltettük a kérdést, hogy mi lenne, ha megpróbálnánk együtt, ha hazajövök. Már itthon vagyok, de alig beszélgetünk. Zárójeles információ: van egy kislánya, de elég régóta egyedül van. Én nagyon beleéltem magam, de ő azt mondja, hogy nem mer belevágni, mert fél attól, hogy csalódunk egymásban. Ez normális? Ha meg se próbáljuk, akkor nem tudhatjuk, hogy milyen lenne, nem? Nem szeretném ráerőltetni, épp ezért várom a véleményeket. Mit csinálnátok?
2010. aug. 12. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogy fél, biztos sokat csalódott már, és szerintem te is. De hívd el hogy találkozzatok, és ha sokszor találkoztok, vagy csináltok valami közös programot, majd kialakul. De nem szabad nagyon komolyan venni meg félni, mert így csak elrontjátok. Úgy kell neki állni, hogy lesz ami lesz, jól érezzük magunkat, de azért persze nem csak játékként felfogni.. De ha mégsem jön össze, így nem fog annyira fájni. De én drukkolok nektek, fő hogy sokat beszélgessetek! És ha ennyire fél akkor neked kell kezdeményezni, és biztosítani arról, hogy nem fog csalódni benned! Sok sikerT!
2010. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megprobálhatjátok e akkor vége a barátságotoknak ha rosszul sul el ha jol akkor mgegy csods kapcsolat lehet sok sikert és erőltesd ha magátol nem lép :) 21 /f
2010. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!