Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért akadnak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért akadnak ki azon, hogy egy bombanőre költeni kell, amikor az átlagos nőre is?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 15:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
Nem költeni kell rá, hanem dugva tartani
2020. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
Csak a csóró prolik akadnak ki.
2020. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%

7-es vagyok. Nem kell eltartani, mert álom munkám van, ami a szenvedélyem is egyúttal, még szabi alatt is képes lennék bemenni. Másrészt, bármikor bármi történhet az életben, szükséges a saját megtakarítás, a saját pénz, mert ha valakitől teljesen függsz, akármikor utcára kerülhetsz.

Plusz, kellemetlenül érintene, ha a másik mindent fizetne, mert az emberek ezt később szeretik a képedbe dörgölni, hogy de bezzeg ő ezt meg azt csinálta/megvette, miért nem vagy hálás...

Sajnálom, ha ennyire nem látsz rá ezekre a dolgokra.

2020. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

4: Mi az átlagos és mi a bombanő és mennyi neked a sok? Számokat írj mert mindenkinek más a sok!

30/N

2020. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
31%
Gyerekek, ez a bombanős troll, nem célszerű szóbaállni vele.
2020. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem igazan erdekelnek a bomba nok sem azok a nok akik erosek fuggetlenek es nagyon sikeresek a karrierjukben. Azon maradjanak szinglik ok ugy a boldogok. Nincs szukseguk ferfire mert mindent megoldanak egyedul.


Inkabb egy szerenyebb visszafogottabb atlagos no kell aki akar sajat csaladot. Hajlando az ismerkedesre randizasra. Nincs agyonszennyezve femminista marhasagokkal vagy ha gyereket szul az otthont meg nem nevezi bortonnek. Ilyennel lehet igazan boldog jovot tervezni.

2021. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A barátnőm átlagon felüli, de azért nem az a típus mint az Instagramon látsz. Havi 150-200 ezret költök rá kb. Ez sok vagy kevés?

Haveromnak volt tökéletes kinéző nője, ő havonta 400-500 ezret költött rá. Költött volna, ha lett volna annyi pénze. De a második hónapra elfogyott. Úgyhogy faképnél hagyta a csaj.

2021. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#17.

Nő vagyok ezt elsőre leírom.

A havi 200 és 500 mit foglal magában? Nagyon kiváncsi vagyok hogy ennyi pénzből mit csináltok? Gucci cipő, Hermés sál, Chanel rúzs és LV táska ajándékba, autólízing, vacsora az onyxban (amíg nyitva volt), hétvégén wellness a spiritben?

Ird már le mi az ami ennyibe kerül?

2021. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, ha nem a no varja el a palitol az osszes hobortjat. Mert akkor nem.tobb, mint egy penzehes kitartott szepseg. Viszont aki ilyen not tart ki, az rendszerint ugy is kezeli a not, mivel tudja, h csak a penze miatt van vele es nem miatta. Persze kivetel minden esetben lehet..dd ugy gondolom ez a tobbseg..
2021. jan. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#18:

Heti 1-2-szer jár(t)unk jobb éttermekbe, ez alkalmanként 15-20e Ft, plusz mozi, szórakozóhely, bármi szórakozás, ez havi szinten minimum 100 ezer Ft.

2 havonta elmegyünk (mentünk...) wellnessbe, vagy külföldre, ez alkalmanként 200e Ft, külföldön hosszú hétvége 3-400e.

Karácsony, szülinapra, vagy csak úgy ajándékok, pont amit írtál, a LV vagy MK táska pl. Vagy épp drága ékszerek. Egy ajándék kb 100-200e Ft.

Elmegyünk néha vásárolgatni és én fizetek, akkor pontosan ilyen drága cuccokat veszünk, de egy sima ruhaboltban is otthagyunk 50 ezret.

Kocsi fenntartása + benzin, havi szinten ez is 50 ezer még ha főre elosztjuk akkor is, de hozzátenném egyedül nem mennék sehova, valszeg kocsim se lenne, mert őt viszem mindenhova, arra kell a kocsi. Vagy kéthetente lemegyünk a Balatonra a szülei kecójába, az is benzin. És a full extrás kecóba nem vihetem Suzukival, mert kiröhög a család.

Remélem érthető. Ha így összeszámolom, átlagra lebontva több is jön ki mint havi 200. Szóval jobb nem belegondolni.


Havernál ugyanez volt, csak ott még ő fizette a csaj műkörmösét, összes ruháját (nem csak amit ajándékba vett), plusz ő nem úszta meg a wellness "olcsón" mint én szoktam, mert az ő barátnője nem teszi be a lábát olyan ehylre ahol 100e/éj alatt volt az ár. Plusz nem vesz fel 100enél olcsóbb ruhát, és a százezres táska neki már a ciki kategória, nála ilyen félmillánál kezdődtek a cuccok.

2021. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!