Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért akadnak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért akadnak ki azon, hogy egy bombanőre költeni kell, amikor az átlagos nőre is?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 15:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

18 vagyok.

Ezek a nők tudták hozni ezt az életszínvonalat maguk is? Nekem is vannak ilyen kategóriás ruháim, de ên online vásárolom őkét és nem várom senkitől hogy megvásárolja.

De ezek a nők maguktól is tudták ezt a színten hozni vagy csak a “szponzor” által?

Vicces hogy akármilyen helyet nem bírt el, ismerősöm több százmilliós vagyonnal nem él ilyen elvárásokkal.

2021. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#18: csak a barátnőmről tudok nyilatkozni. magának nem tudná hozni, de a szülei hozták neki ezt az életszínvonalat.

Ami pénzt kap szülőtől az elmegy a luxusra hamar. Fullos albérlet, stb. Még csak gyakornok szóval nincs sok pénze, de sztem, 3-4 éven belül biztos hozza majd magának is a színvonalat.


Előző párja is kőgazdag volt, nehéz felvenni a versenyt.


A nehézséget nem is az jelenti, hogy sokba kerül, hanem hogy csak azért csinálom, mert ez egy berögződés.


A férfi attól férfi, hogy drága kocsija van ami zabálja a benzint, azzal viszi a nőt ide-oda. Drága ékszereket vesz neki és drága étterembe viszi.


Ezt látod a TV-ben, Hollywoodi filmekben, ezt látja a családtól, a baráti kör is ilyen.


Még egy csóró gyerek is többszázezres jeggyűrűt vesz a csóró csajának, és manapság már a legcsóróbbak is vmi kiöregedett BMW-vel furikázzák a csajukat. Baromi nehéz lenne ebből a társadalmi felfogásból kitörni

2021. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Borzasztóan túlárazott vaginákról szól itt egy-két sztori! Emberek, hol éltek? Térjetek már magatokhoz! Ajándék a nőknek a férfitest!
2021. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én nem fogok költeni bombanőre... Sima nőre sem. Nekem társ kell és nem egy kirakatbaba. Ha csak egy bio ATM szerepet töltök be egy kapcsolatban és csak érdek meg anyagi javak függő az egész akkor az minden csak nem párkapcsolat. Inkább maradok szingli és magamra költöm a pénzt aztán keresek egy rendes nőt aki nem csak lerágni akar.
2021. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#22 / 18 vagyok:


"Ami pénzt kap szülőtől az elmegy a luxusra hamar. Fullos albérlet, stb. Még csak gyakornok szóval nincs sok pénze, de sztem, 3-4 éven belül biztos hozza majd magának is a színvonalat."


Fullos albérlet, ez mit jelent? Tudok sokakat akiknek a szüleik újépítésű lakást vásároltak még a szocpolos években (1998-2005) mikor gyerekek voltak vagy később. Budapesten a Corvin-negyedben, a XIII. kerületben, Újbudán, Óbudán, Zuglóban, Belső-Ferencvárosban. Ha egy lakóparki garzon vagy másfél szobás lakás fullosnak számít, akkor ők is azok, bár korántsem vannak ennyire elkapatva. És a lakás saját nem is albérlet. Vannak persze rózsadombi hiperluxus lakások, de szerintem a te esetedben nem erről van szó.


"A férfi attól férfi, hogy drága kocsija van ami zabálja a benzint, azzal viszi a nőt ide-oda. Drága ékszereket vesz neki és drága étterembe viszi."


Kevés olyat tudok aki képes drága ékszereket vásárolni és akarna is. Szerintem ez egy nagyon vékony réteg ma Magyarországon aki képes több százezerért ékszert vagy ajándékot vásárolni.

2021. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!