Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy a legegyszerűbb bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legegyszerűbb bosszút állni finoman párkapcsolaton belül, ha a másik fél nagyon megbántott?

Figyelt kérdés

Tippek, trükkök érdekelnének. Erkölcscsőszök, kíméljetek!


Köszönöm.


2020. dec. 18. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyerekes jellemre utal, ha (elvileg) egy komoly, felnőtt párkapcsolatban a párod megbántott valamivel, amit valamilyen okból kifolyólag kihagytál, majd ezt még megbeszélni sem tudod vele, ellenben "finoman" bosszút akarsz állni.


De ha már tanácsot kérsz ebben, akkor csak egyszerűen maradj vele. Az elég istencsapása szerencsétlennek, hogy egy ilyen kicsinyes "nővel" van kapcsolatban.

2020. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit akarsz. Ha sokat ér a kapcsolat, akkor felejtsd el ezeket a játszmákat. Ha legszívesebben szakítanál vele, mert akkora f. szfej volt, akkor előbb nagyon megszívathatod és utána dobod. Ha neked ettől jobb lesz.
2020. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok
2020. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De amúgy én egy pasi vagyok.
2020. dec. 18. 21:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem fogadtam el a férfias ajándékát. Még az is lehet ,hogy sajnálni fogom később. Ex barátommal 4 évig voltunk együtt. Borzasztóan spórolt rajtam. Igaz, az elején megmondta, nála nincs ajándék szülinap, névnap. Akkor tűnt fel igazán mennyire fukar velem, amikor szóba került az exe. Vele nagyvonalú volt. /Írnom kellett volna, elvált 30+ korosztály vagyunk./ Karácsonykor egy deszert, a kirándulást mindig csak ígérte. Bár megbeszéltük, hogy járunk, nekem ez szexkapcsolatnak jött le. Utolsó alkalomkor, meséltem neki, rossz az autóm. Felajánlott egy alkatrészt, ami neki használtan van. /Hobbija a járművek, több van neki./ Nem tudom sírjak vagy nevessek. Ettől a pasitól én soha nem kaptam semmit. Mindegy, már 2-szer keresett, nem vettem fel és azt hiszem nem is fogom.
2020. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!