Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a baja a barátomnak? Nagyon irritál a tudat.18L

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy bejön egy csaj a barátomnak, szívesen megd*gná... A haverja kottyantotta el részegen, illetve 1x láttam őket beszélgetni.


Rólam tudni kell, hogy egy nagyon vékony vagyok. Ez a csaj meg nem... Tuti van 65 kg. Mégis úgy tűnik több pasinak bejön, amit le is tojnék, ha a barátom nem tartozna közéjük.


Hogy jöhet be neki?

A vékony csajok jönnek be a pasik javának... Ez a tudat kikészít, arról nem is beszélve, hogy lefektetné.


Miért???? Hogy-hogy bejön neki?


2015. nov. 22. 18:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az egyik szomszéd srác is úgy bámulta, pedig egy nagyon jó pasi, helyes, széparcú... Erre egy 'ilyen' bejön neki?
2015. nov. 22. 18:33
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ne élj abba a tudatba hogy a pasiknak a vékony csajok jönnek be.. Sokkal izgatób egy kicsit husisabb láb,csípő, stb... 25F
2015. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj meg, nem személyes amit írok, de rettentően buta vagy.

Szerinted minden pasi csak a vékony lányokra bukik? Azért tetszik meg valakinek egy nő, mert vékony? Ráadásul a 65 kg mióta számít soknak? Elárulom neked, az előző barátnőm 170 centi volt, és 63 kg, és tökéletes volt alkatra, se nem vékony, se nem túlsúlyos.

Ahány ember, annyiféle ideál. Nem létezik olyan, hogy a "pasik javának a vékonyak jönnek be". Nem csak vékony és túlsúlyos alkat létezik, hanem rengeteg.

Nőj fel, és nem lesznek ilyen gondjaid.

2015. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de remélem viccből tetted fel ezt a kérdést. Alapból nem szép dolog olyat mondani hogy kit "dugna meg" a barátod és kit nem, de hát a pasik ezt van, hogy megbeszélik, nők is szoktak ilyet, ennyi. Ez valóban azt jelenti, hogy tetszik neki a lány. Az, hogy te vékony vagy, nem tudom miféle érdem, de emellett bizony tetszhet neki másik lány is. Képzeld, én is vagyok 65 kg, de közel sem vagyok kövér. Jobb ha att is tudod, hogy a pasiknak általában az tetszik, ha tudnak mit fogni egy lányon. Persze ebben sem lehet ennyire általánosítani, mindenkinek más tetszik. Sőt, képzeld, olyan is van, hogy egy lányban nem az fogja meg őket, hogy milyen a testalkata, hanem pl. szép az arca. Kicsit nagyra tartod magad, ideje lenne visszavenni.
2015. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Hello!!Âlljàl màr meg kislàny!

Mi az,hogy "ilyen"? Mert 65 kg?

Ès letojod,h több pasinak bejön?

De azert odaírod,hogy mi az,hogy a szomszéd pasi bàmulta???

Majd felrobbansz a dühtől. K...a el vagy tévedve,ha azt hiszed,hogy a vékonyak jönnek be a pasiknak. A kisugàrzàs...Jajj de buta vagy,ha azt hitted, azert mert husibb, te vagy a jobb.

Valszeg olyan valami van benne,ami benned nincs. Hiàba vagy 20kilo!

Nem csoda,h a baratod félre akar k...i.

A te stílusod mellett????

Rendesen szàmonkéred a Nagyvilàgot, hogy meg merik bàmulni a nàlad jobb csajt!!!

Szànalmas vagy!!!!

2015. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hajaj, kapsz te még pofonokat a jövőben....:((( Enkmagykutya.
2015. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel már többedjére írod ki ezt a kérdést, arra tudok gondolni, hogy maochista vagy, és nem vagy képes a sráccal szakítani. Ugye évek óta együtt vagytok?
2015. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*mazochista
2015. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Még sosem írtam ki ezt a kérdést, mondjuk más kérdést se, de mindegy.

Hát bocs, hogy nem tapsikolok, meg örvendezek a tudattól... Látom mindenki nagyon 'okos' itt....

2015. nov. 22. 19:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha befejezted a nyafogast akkor kapcsold le a lampat es menj aludni.
2015. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!