Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig meg kell vigasztalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig meg kell vigasztalni a barátnőt ha szomorú, vagy időnként hagyni kell majd egyedül?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 19:00
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
98%
Attól függ,hogy akarod-e, hogy a baràtnőd legyen még pàr hónapig.
2020. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem.
2020. dec. 19. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Döbbenet, hogy ilyen érzelmi intelligenciaszintű embereknek párkapcsolata van.
2020. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt mondja: "Hagyj engem!", akkor sértődés nélkül vonulj félre. Ha azt látod, hogy jól esik neki a vigasztaló szavad, a simogatásod, ölelésed, akkor akár szótlanul is - öleljed, simogassad, kérdezd meg kell-e neki tea, kávé, édesség...
2020. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok. A tea, kávé édesség, nem túlzás? Nem fogja azt gondolni, hogy csicska vagyok?
2020. dec. 19. 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindig van úgy gondolva, hogy hagyj engem, hogy tényleg ezt is gondolja.

Mondjuk ez látszik, úgyhogy nem nehéz rájönni.

Nyilván jól esik, az embernek ha ott van mellette az akit szeret.

Nem is mindig kell beszélni, néha csak elég az összebújás.

2020. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy nem mindig azzal kell elutasítani, hogy "Hagyj engem!" Igen, aszerint szól a bánatos ember, hogy éppen milyen a hangulata, amiért vigasztalni akarja a kérdező.

Szerintem az említett felkínálás nem csicskázás, de én azt sem tudom, hogy az utcán, munkahelyen, suliban, otthon vegytok a vigasztalás idején. Előhoztam valamit, amit ESETLEG megtehetsz. Távúton ismeretek hiányában nehéz használható receptet adni.

2020. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de ha így gondolkozol, hogy ha gondoskodsz, akkor csicska vagy, inkább ne legyen senkid.
2020. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagyot nevettem ezen 😀 megmutatom a páromnak 😀
2020. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:-)
2020. dec. 20. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!