Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Majdnem hogy egy éve szakított velem az exem. 8 hónapig könyörögtem neki, de semmi. Aztán megismertem valakit, nagyon kedves és szimpatikus volt. Régebbről már ismertem. Most ezzel az "új fiú"-val vagyok együtt 2 hónapja, de hiába csókol, hiába mondja hogy szeret ...én valahogy úgy érzem hogy "nem szeret". A furcsa az egészben, hogy nem mindig érzem ezt, csak olyankor amikor nincs mellettem (néha amikor velem van akkor is, de az ritka). Viszont ...én még mindig szeretem az exem. Ez lehet hogy furán hangzik, de azt hiszem mind 2 fiút szeretem, bár az exem sokkal jobban. Miért érzem ezt, amikor összejöttem az "új fiú"-val akkor nem éreztem hogy szeretném az exem, azt hittem túl vagyok rajta?! Vélemény?! ...és mi van a jelenlegi párommal, miért nem érzem hogy "szeretne"??
2011. júl. 23. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
két embert nemtutsz szeretni ( feltéve ha 15-6 éves vagy akkor simán -.-...) és lehet hogy az exed szereted de ha ennyit könyörögtél neki és semmi akk ne foglalkozz vele és probálj ráhangolodni a mostani barátodra
2011. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:

Mert az exedet se szeretted, meg az új fiút se szereted. Egyszerűen támaszkodtál rá, függöttél tőle. Ezt jól bizonyítja az is, hogy 8 hónapig képes voltál megalázni magadat, a sárban csúszva sírni neki, hogy szánjon meg. És valóban, ez szánalmas!


Amíg nem tudod magadat tisztelni, és nem hiszel magadban, meg abban, hogy neked jár a boldogság, addig nincs miről beszélni! Amíg azt hiszed, hogy csak akkor lehetsz boldog, ha valaki van melletted, addig sose leszel boldog. Mindig rettegni fogsz, hogy elveszíted az illetőt! Pedig ez nem szerelem...


Szerintem határozd el magad, legyél egyedül! Ne maradj olyan fiúval, akit nem szeretsz. Ne legyél valakivel puszta önzésből, hogy azért szereted, mert NEKED így jó. Érj meg érzelmileg! Utána kezdj megint pasizni!

2011. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mert ő már level 80-as warlock, te meg level 50-es paladin. A szintkülönbség miatt érzed ezt.
2011. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!