Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a párom mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a párom mit tennétek csajok pasik?

Figyelt kérdés
Hisztiztem mint minden nő ha a párja (elletarsa férfi = egy jó ideje már hirtelen elhanyagolja ocsmányul beszél vele stb... És már elegem volt mert én megakartam vele beszélni de ő folyton menekült és nem akarta megbeszélni és persze szóbeli bántalmazás is kaptam a fizikai mellett voltak ott sírások is az elhanyagolas miatt a részemről. Amennyire kiidegelt ezzel h leszar Elkezdtem sírni és idegenbe már könyörögtem neki h beszéljük meg mert én nem tudok így meglenni mellette és tettwtni h minden oké.. Persze rám tudott azért jönni ebbe az időszakban és hiába utasítottam vissza akkoris.. Habár ez kisebb baj.. És a vita során beleutott jó nagyot a lábam a ami beis kekult és fájt is napokig.. Csajok ti mit tennétek? Megpróbálom magam tiltebbi rajta de azóta félek tőle elvileg többet nem teszi meg kijelentettezte és azzal jott h megerdemeltem

2020. dec. 21. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha megütne a barátnőm, szó nélkül azonnal elhagynám. Szerintem ez minden embernél alap. Sajnos, nőnek sem tudom tekinteni azt, aki ezt eltűri.
2020. dec. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Minek vagy még vele egyáltalán????
2020. dec. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Savlekotő ***** válasza:
92%
Ja h kisebb baj h néha ,megerőszakol,rád megy ha nem akarod,ez nem kapcsolat,menekülj,bár sejtem nem fogsz ha eddig is hagytad ezt...
2020. dec. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Én már az ütés előtt kukáztam volna. Lehet, hogy a ti kultúrátokban ez a divat, nálam nem. "többet nem teszi meg, kijelentette és azzal jött, hogy megérdemeltem". Ha nem érzed az ellentmondást, akkor elég ostoba vagy. Ennél durvább dolgokat is meg fog tenni, ha szerinte "megérdemled." Egyébként ha tűröd, tényleg megérdemled, nem tudlak sajnálni.
2020. dec. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Mit kerestél ennél a barbárnál?!
2020. dec. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Szóban és tettleg bántalmazott, megerőszakolt, te meg itt kérdezed meg, hogy "mitévő legyek".


Látlelet, rendőrség, tanúk, kirúgni, feljelenteni, távolt tartást kérni.

Önérzet, önbecsülés?!

2020. dec. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Meddig vársz?

Míg a faluban a hajadnál fogva végig nem húz a földön?

2020. dec. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Fel nem tudom fogni, hogy hogy nem esik le a gyk-s nőknek a ilyen történetekben, hogy konkrétan megerőszakolják őket. Nem ez az első, és sajnos nem is az utolsó ilyen. Kérdező, legyen eszed, ha másnak eddig nem volt, és HAGYD OTT.
2020. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"De hát szeretem..."
2020. dec. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te sem vagy különb..
2020. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!