Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részegen megütött a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen megütött a barátom. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja vagyunk együtt. Elég sokat találkozunk. Voltunk már korábban együtt bulizni akkor semmi gond nem volt. Nemrég a saját barátaimmal, nélküle mentem. Ő nem igazán engedett, nem örült neki. Aznap este találkoztunk, részeg volt és nagyon agresszív. Azt hitte megcsalom és más fiúkkal vagyok, miközben ez nem igaz. Kiabált és ráncigált, nem engedett el. Aztán annyira mássá vált a viselkedése, olyannak sosem láttam még. Megütött... Én sírtam és megmoccani se mertem, csak próbáltam elmenni tőle mikor nem figyel. Aztán eltelt egy pár perc és odajött, próbált megölelni erősen és bocsánatot kért...


Azóta semmilyen formában nem válaszolok neki (pár nap telt el)pedig folyamatosan keres és rengetegszer bocsánatot kért, és nem akar elveszíteni. Azt is mondta hogy szeret.

Én a 2 hónap alatt megszerettem és eléggé fájdalmas hogy így csalódtam benne... Nem tudom mit tehetnék.


Én 18 vagyok, ő 23 éves


Mit gondoltok?


2018. aug. 5. 20:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Az alkohol nem mentség sem a megcsalásra, sem a nőverésre!
2018. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tudnám annyira feldolgozni, hogy elfelejtsem és megbocsássak neki teljesen, szavaidból ítélve téged is nagyon megviselt. Én szakítanék. Nem beszélve arról, hogy mi van ha nem az utolsó eset volt stb Ráadásul nem vagytok annyi ideje együtt, és már most ilyet csinált! Na meg nagyon féltékeny típusnak tűnik, én ezt nem viselném el. Ja és gondolom okot sem adtál rá, hogy ne bízzon meg benned..
2018. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Egy dolgot mindenképp tegyél meg. Szakíts és ne állj vele többet szóba. Az ilyen agresszív állatokat messzire kell kerülni, mert ez nem csak az alkohol miatt volt. Ő alapjaiban ilyen.
2018. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki hogy ha nem kopik le feljelented testi sértésért és zaklatásért.

Semmiképp ne légy olyan agyatlan hogy adsz neki második esélyt.

2018. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a kezdet. Mi az, hogy nem enged el? A normális párkapcsolat nem egy börtön, ahol te vagy a rab, ő pedig a fegyőr.
2018. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi az, hogy nem igazán engedett? Mióta vagy a tulajdona?


2. Két hónap után már ott tart a kapcsolatotok, hogy rángat, megüt, lehord mindennek.


3. Mi a kérdés ezek után?

2018. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
42%
Ismét keresztkérdés születendőben: egy ilyen agresszív fogyatékosnak mégis hogyhogy van nője?
2018. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
6%
Ugy erzem. Ez a pofon, alkohol nelkul is elcsattant volna. Vagy nem. Erdekes. Szerintem adj neki egy eselyt. Mindenkinek jar egy esely. Es ha ezutan is jon ilyen, akkor dobd!
2018. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szeretet, ez birtoklás.
2018. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Miért kéne még egy esélyt adnia? Hogy aztán mégegyszer felpofozhassa? 2 hónap után úgy bánik vele mint a tulajdonával, az ilyen nem lesz hirtelen kisangyal. Max néhány hétig eljátsza amíg a csaj megbocsájt neki aztán legközelebb újra megveri.
2018. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!