Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

22 F

19 L


Tegnap láttam egy lányt instagrammon, és azt mondtam hogy "hűha". És a barátnőm féltékenykedni kezdett. 1 éve vagyunk együtt. Olyan hülyeségekért féltékeny. Este még csókot sem adhattam neki, mert hogy azt mondtam, hogy féltékeny p csa. Nem mondtam rá soha a büdös életbe, hogy p csa. Milyen viselkedés ez? Már 2. napot nem beszél velem rendesen, mert állítólag nincs kedve, kedvetlen. Tegnap egész napot át aludta szó szerint.

Ma jobban érzi magát.

Ma reggel készültem az anyóssal üzletbe. Barátnőm megkért, hogy csináljak neki reggelit. Megkértem a barátnőm nővérét, hogy csináljon neki reggelit, mert engemet várt az anyós. Haza jöttünk üzletből, és a barátnőm a fejemhez vágja hogy hogyan örültem mikor a nővére azt mondta hogy akkor ő csinál neki reggelit. De nem is örültem.



Miért viselkedik így?

Mi baja lehet?

Aztán ha megmondom a véleményemet akkor hogy ne kiabáljak vele és én nem kiabálok vele.

Már kezd betelni a poharam.


2020. dec. 21. 10:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a tini perparvart nem lehetne a másik topicban feltenni?


Te meg akkor kellene, hogy a felnőttbe irogass, ha 22 éved mellé felnőtt problémáid is lesznek az instán feltékenykedés helyett.

2020. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Elég éretlenek vagytok. Gondolom zavarja, hogy az orra előtt látványosan csorgatod instanőkre a nyáladat. Én se örülnék. A reggelit meg tőled kérte, nem a nővérétől, úgyhogy vagy neked kellett volna megcsinálni, vagy azt mondani, hogy ne haragudj, de nincs időm rá. Ezzel a duzzogással meg felesleges hisztivel viszont nagyon gyerekesen viselkedik. Alapvető kommunikációs hiányosságok vannak a kapcsolatban, elbeszéltek egymás mellett és nem vagytok tekintettel a másikra. Nem jósolok nagy jövőt ennek.
2020. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem értem mit akarsz ezzel mondani
2020. dec. 21. 10:15
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

"Nem értem mit akarsz ezzel mondani"


Ezen meg sem lepődünk ;)

2020. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Én nem csináltam semmi rosszat. Csak mondtam hogy hűha milyen csaj. Semmi többet.


De az anyós már várt engemet. A barátnőm is olyankor várja tőlem hogy csinálnak neki reggelit mikor megyek valahová és ő látta hallotta hogy az anyja mondta hogy menjek vele üzletbe. Most nem tudott pár percet várni? 10 perc alatt otthon voltunk. Hogy este 9 től nem evett semmit. Én tehetek róla?


Aztán kihoz a sotromból, hogy igen előfordul, hogy kiabálok vele mert nekem is elegem van már belőle.


Most én bennem van a hiba ugye?

2020. dec. 21. 10:20
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
De mi a francért csorgatod a nyálad nyíltan más nőkre a barátnőd jelenlétében? Tudod, nem kell mindent kimondani ami átszalad a fejeden. Ezután még picsának nevezed? Nem a barátnőddel van a baj.
2020. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

#1-es jól mondja... egyetértek.

Viszont elmondom a másik oldal gondolkodását is.

Ez egy un. "kúrólájk" volt, azt jelentette hogy "de megbasznám". Érted?

Nem valószínű mert az EQ-d a béka segge alatt van.

A barátnődet viszont rosszul érintette és tiszteletlenségnek érzi illetve pofátlanságnak.

Nem várom hogy megértsd. De akkor is ez van.

Világbéke.

2020. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

De mi a franc az rossz azon hogy azt mondom hogy hűha. Ő hányszor mondta hogy hűha modell pasikra. Igen én is féltékeny vagyok, de soha nem mondanám rá hogy p csa.


Én nem neveztem senkit pcsanak!!!

Olyat egy nőnek sem mondtam. Azért ezt kikérem magamnak

2020. dec. 21. 10:23
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ez van amikor az EQ-IQ a nullához közelít. :D
2020. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%

"Nem a barátnőddel van a baj."


Igazából egyikben sincs baj. Gyerekek még mindketten, úgy kommunikálnak, mint a gyerekek, úgy oldják meg a problémáikat is, és lássuk be maga a hatalmas kapcsoati válság is marha gyerekes.


Viszont a kérdező ugye már 22 éves, szóval nyilván ettől hirtelen az egész tini patália felnőtt problémává válik. Jah nem :)


Semmi gond, majd mindketten kinövik a barátnő is a hülye féltékenykedést, a pasas is a mindent kimond, ami átszalad a fején dolgot, az egy másik kérdés, hogy akkor együtt lesznek e még, de ezek a tini kapcsolatok amúgy sem tartanak annál tovább, mint amikor az egyikük felnő.

2020. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!