Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez másokkal is előfordul? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másokkal is előfordul? A mai világba ennyire hátrányos ha valaki barátságos?

Figyelt kérdés

Megismerek bárkit, legyen az fiu, vagy lány. Kedves segítőkész vagyok vele. Rájön hogy rendes vagyok hozzá, ezért elvesztem a szemébe a TISZTELETET és később ott "rúg" belém ahol a legjobban fáj. És inkább olyanokat "istenít" akiket olykor le se ....... Olyanokat akik....áhhhh. Arcoskodnak és verik a nyálulat a semmire. Most nézzük a fiúkat: (énis 19/f vagyok) Tegyük fel jön a csapatba vagy a suliba egy új srác. Én vagyok az első aki segít neki beilleszkedni. Több srácot, olykor fizikai bántalmazástól (magyarul: p.csánrúgástól) védtem meg, de később úgy beszélt és viselkedett velem mint a kutyájával. Nézzük a lányokat: amíg nem ismernek meg addig megy a: "hú de meg őrülök érted" duma. De ha beszélek vele és megismer egyből unalmasnak és szánalmasnak tart. Mivel hogy szinte alig járok (de nem szeretek) blizni. Egyáltalán nem cigizek, és nem iszom alkoholt. Szinte kitünőek a jegyeim, szeretek dolgozni (suli mellett), érdekelnek a napi hírek (politika, stb), és van célom az életbe.


Hova sülyed még a világ? Jó látom hogy a rossz elnyomja a jót, az élet minden területén? ....és jobb ha az ember inkább zárkózott és kevésbé barátságos?


2010. aug. 12. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan
2010. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt veszem észre!!Manapság nem becsülik meg az emberek a másik embert.

15/L

2010. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jó pasi lehetsz :)

én becsülöm az iulyen embereket mert kevés van! ne változz meg! 14L

2010. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt veszem észre. De én megbecsülöm, ha velem valaki rendes.
2010. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hajj, haver. ezzel foglalkozni is elszomorító sajnos. de pontosan.. igazat adva az első válasz adónak.

de azért jó látni, hogy némi naivitással bírsz még.

de itt egy megoldás, nem elzárkózni kell, csak egy kis szűrőt feltenni. szelektív látást élesbe venni.

alattomosnak kell lenni, mert csak úgy tudod a segítégedet érvényesíteni, ha kiismerted a másikat, és rájöttél arra, hogy viszonozni fogja-e.

mellesleg, neváltozz. ha kicsit többet tanulsz.. és kapcsolatokat épeítessz ki minnél többet, remek főnök lehetsz. vagy vállalkozó.

2010. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

......... na jó azért zákozotnak nem mondanám magam. Ja és munka amit irtam: egy saját jóljövedelmező vállalkozás (2év alatt, szinte önerőből) ...... de nem így akartam írni, mivel hogy elég beképzelten hangzik. De, ha már így felhoztad......

Egyébként köszönöm mindenkinek a vállaszokat.........

2010. aug. 12. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!