Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom nem enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom nem enged enni!

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal 11 éve vagyunk együtt. Minden jó volt, amíg nem jutottunk el a babatervezésig. Miután 1 év után sem jött össze, elmentünk egy orvoshoz, ahol alaposan kivizsgáltak mind a kettőnket. Velem mindent rendben találtak uh-n is, vérvétel által is, minden értékem jó. A páromról az derült ki, hogy mivel volt egy nagyon durva felfázása régebben, ezért nem jó a spermiumok minősége. Erre szedett hónapokig vitaminokat, de semmi eredmény. Bekattant, hogy nem jön a baba immár lassan másfél éve, és figyeljetek, mert most jön a fekete leves! Szerinte csak és kizárólag velem van a probléma, azért nem jön a baba, mert kövér vagyok és le kell fogynom! (169 cm és 65 kg voltam ekkor) Szó szerint nem hagyott enni, a nap minden percében figyelte, hogy eszek-e, és ha igen, akkor rám csapott hatalmasakat... Ez így ment/megy hónapokon keresztül, lefogytam 52 kg-ra.. Volt, mikor már annyira fájt a gyomorszájam az éhségtől, és ő elnézte, hogy szenvedek, hogy a nővéremet hívtam az éjszaka közepén, hogy jöjjön értem, én itt a párommal már nem bírom se testileg, se lelkileg.. Hozzáteszem, hogy sportolok is elég intenzíven, (légtorna) és már annyira levagyok gyengülve, hogy majdnem leesek, fejre esek a karikáról, kötélről.. Anyukám mondta, hogy haggyam ott, költözzek hozzá, jó lesz minden, de én ezek ellenére is szeretem a páromat, pedig tudom, hogy beteg, és nem százas.. Mit lehet ez ellen tenni?:( Nagyon elvagyok keseredve, és nagyon legyengült már a szervezetem..

27/N


2020. dec. 22. 18:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
jaj de unatkozol te is...
2020. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nyílván unalomból fogok ilyeneket írkálni..
2020. dec. 22. 18:52
 3/32 anonim ***** válasza:
99%

Remélem kamubez a kérdés...

Ha nem akkor jó hülye vagy, már bocs...

Elviseled ezt? Te normális vagy?

Én az első pillanatban, amikor fizikailag, vagy lelkileg bántott, abban a pillanatban otthagytam volna. Hiába 11év...

Megaláz, semmibe vesz, kényszerít, te meg tűröd, mert szereted?

Nálam nem lenne az a szerelem, ami miatt ezt elviselném....

Fiatal vagy, elötted az élet. Bőven találnál mást, aki emberszámba vesz, és boldogan vállalna veled gyereket, még ha 100kg lennél, akkor is.


2 lehetőséged van. Nem bonyolult.

Vagy tűröd tovább, ezt a kapcsolatnak nem nevezhető dolgot, szerelemnek meg főleg nem. Elöbb utóbb vagy jól megver, vagy kikészít idegileg...

Vagy továbblépsz, új életet kezdesz, a szerelmed, ami egyértelműen egyoldalú, meg elöbb utóbb elmúlik.

2020. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek tudta, hogy nem akar titeket szülőknek.. te is meggondolhatnád, hogy egy ilyen hülyétől válasz e gyereket.
2020. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
#2 más okod nem lehet, mivel értelmes ember nem fog mást tanácsolni, mint hogy hagyd ott. Ha te mégis mást vársz, akkor bizony ostoba vagy. Ha nem vagy ostoba, akkor troll, tehát valószínűleg unalomból írtad ki a kérdést.
2020. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Igen, erre kell gyereket vállalni, gratulálok 🤨
2020. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
csak arra gondolj, hogy majd a pici gyereketeket is ki fogja csinálni. az én férjem sem százas és a gyerekkel is ugyanúgy beszél, ugyanúgy vádaskodik vele is, mindig sírás lesz ha vége ha 20 percet az apjukra bízom. ne legyél hülye, ne szülj egy ilyennek gyereket, a szíved fog megszakadni, amikor majd a gyereket is kínozza a hülyeségeivel, a legszebb babázós éveid fognak rámenni, amikor örülnöd kéne...
2020. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
38%
Jól van, én akkor most minden másik egyedülálló férfi társammal beállok a sarokba... Jó érzés a tudat, hogy még az ilyen férfinak is jut nő...
2020. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel inkabb ne tervezz csaladot!
2020. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
És nem a rendőrséghez vagy egyéb szervhez fordulsz, hanem a gyakorin irkálsz ki kérdéseket. Seems legit.
2020. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!