Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy magyarázzam el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el a legjobb barátnőm férjének, hogy többé nem vagyok hajlandó az együttlétekre?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm férjével többször lefeküdtem, de amíg nem voltam férjnél, elfogadhatónak gondoltam. De amióta férjnél vagyok, nem akarok lefeküdni vele. Nem túl rég próbálkozott, akkor sikerült elhárítani a támadást, de most olyan buliba megyek hétvégén, ahol ő lesz a házigazda, és félek hogy letámad. Mit mondjak neki, hogy ne kelljen szexelni?
2010. aug. 12. 22:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell magyarázkodnod, hogy miért nem akarod. Megerőszakolni csak nem fog.
2010. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Szóval amíg te nem voltál férjnél, addig nem zavart, hogy a legjobb barátnőd férje d*g? Na ilyen legjobb barátnőtől mentsen meg az ég.
2010. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
nem véleményezném a helyzetet, de sztem vidd magaddal a férjedet... akkor csak nem mer kezdeményezni...
2010. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
... és akkor mit csinálsz a "nem legjobb" barátnőiddel, ha a legjobb barátnőd férjével összefekszel? Ne haragudj, de ne nevezd magad mégcsak a barátnőjének se!
2010. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
ez ugye valami vicc? a legjobb barátnőd férje k.rogatott? ezt hogy gondoltad? remélem sosem lesz ilyen aljas barátnőm mint te :S miért pont a barátnőd férje kellett?
2010. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
Te aztán ku*vajó legjobb barátnő vagy! Remélem a barátnőd meg a te férjed farkát veszi majd tüdőre! megérdemelnéd!!
2010. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%

Ez milyen kérdés?

Azt,hogy milyen nő az aki lefekszik a barátnője férjével inkább nem írom le,mert nem ez a kérdés. De milyen nő az aki ilyen kérdést feltesz? Nem tudsz határozott nemet mondani? Buta tyúk.....

19/L

2010. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik értelmesen próbálnak válaszolni, és a kérdésre. Az életemről senkitől sem kértem kioktatást. Főleg nem 19 éves taknyostól...
2010. aug. 12. 22:52
 9/38 A kérdező kommentje:

És azt ki mondta, hogy mással is összefekszem???

"... és akkor mit csinálsz a "nem legjobb" barátnőiddel, ha a legjobb barátnőd férjével összefekszel? Ne haragudj, de ne nevezd magad mégcsak a barátnőjének se!

"

2010. aug. 12. 22:54
 10/38 A kérdező kommentje:
Mért, szerinted mit csinálok a nem legjobb barátnőimmel???
2010. aug. 12. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!