Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat komolyan lehet venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat komolyan lehet venni?

Figyelt kérdés
Egyszer facebookon összeszólalkoztunk azon hogy a Szilvesztert nem velem töltené, hanem egy egyik jó barátjával, és megjegyeztem hogy ez nekem nem tetszik, hogy nem velem akarja tölteni az Szilvesztert. Erre azt mondta hogy ezt gonosz dolog volt megemlíteni, és hogy felidegesítette magát, velem fog szilveszterezni. 2 hónapja vagyunk együtt, már az első randin is szerelmet vallott nekem, sok édességgel is meglepett már engem.
2020. dec. 22. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nekem már akkor komolytalan valaki, ha az első randin szerelmet vall.

Egy pár esetében meg evidens, hogy együtt töltik a szilveszter, annyi engedménnyel, hogy nem feltétlenül kettesben, hanem a barátaikkal, mert ez a buliról szól.

Egyébként nem tudom, hogy mi volt abban a "gonosz dolog", hogy te ezt elmondtad neki?

Ne vedd zokon, de nekem ez a pali akkor sem jönne be, ha arany csöpögne belőle! Valami nagyon egyszerű agyú figura lehet.

2020. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első randin szerelmet vallott neked? Húha, nekem ez nagyon fura. :D Hány évesek vagytok? És ez miért családi kapcsolat? Véletlen inkább nem Tini párkapcsolatok?
2020. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már tegnap is kiírtad..
2020. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak kurogatni akar téged és jól el tudja venni az eszed.

Első randin szerelmet vall .... nevetsèges

2020. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vótmá'.
2020. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!