Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés

Úgy jöttünk össze a párommal, hogy ismerkedés alatt eltitkolta, hogy barátnője van. Szakítottak, mert kiderült, hogy velem ismerkedik.

Előtte is már kedves és figyelmes volt velem, azóta is azt igyekszik.

Viszont a volt barátnőjének olyanokat mondott, hogy ő érzéketlen irányomban és nem akar tőlem semmit. Hogy ő volt élete szerelme és sajnálja, hogy elrontotta.

Nekem ennek az ellenkezőjét mondja, hogy nagyon is érdeklem, tetszem neki, megszeretett már és akkor is szeretett, mielőtt ez az egész kiderült.

Állítólag a volt barátnőjét már rég nem szerette, csak nem merte neki megmondani.

Nem tudom, elhihetem-e neki, hogy engem szeret? Azt sem tudom, tényleg szakított volna a volt barátnőjével, ha nem bukik le? Állítólag akkor akart vele beszélni a napokban a szakításról.. Persze ő sem tudott rólam, csak gyanút fogott és kiderítette ezt az egészet..

Szerintetek lehetnek őszinte érzései irántam? Kicsit zavar, hogy nem magától szakított, hanem lényegében a barátnője szakított vele.. Ha nem derült volna ki, nem tudom, hányadán állnánk.

Néhány hete vagyunk együtt.


2020. dec. 23. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Tudod, aki barátnő mellett csajozik, az max. szex kapcsolatra jó, mert egy himluvnya, sokat ne várj tőle.

Most veled van, mert a csaja kidobta. Egyikotoket sem szereti.

2020. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Az igazság az, hogy a kedves párod mindenkinek hazudik, neked és az e barátnőnek is, aszerint, hogy ki mit akar hallani.

Egy percig nem bíznék benne.

2020. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Angel3000 ***** válasza:
4%
Szia! Az idô eldönt majd mindent! Ki fog derûlni az igazság már most, kivel fog Karácsonyozni? Veled vagy a régi barátnôjèvel? Aztán jön a Szilveszter! Kivel lesz egyûtt? Ne izgasd magadat, rövid idôn belûl el fog dölni kit is szeret igazán! Minden jót!🍀
2020. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam, hogy ismerős ez a kérdés..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Aki, már az ismerkedés alatt a másik szemébe hazudik, vagy “elfelejt” közölni dolgokat, azzal nem összejönni kell, hanem repülni tanítani. Tök egyértelmű, hogy a pasi veled nem komolyba gondolkodott, te meg még el is hiszed, hogy jajj hát a napokban akart szakítani..

2020. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Olyan, mintha az exemrol lenne szo, de ki tudja...azert remelem nem ilyen kicsi a vilag :D Evekig volt baratnoje, akirol persze en nem tudtam..es kozben velem randizott es ossze is jottunk. Kozben a baratno nyanakodni kezdett es lassan en is. Persze lebukott- legeloszor nalam. Ott rogton szaladt a "baratnojehez" hogy o elete szerelme es, hogy en ra voltam cuppanva, zaklattam a szerelmemmel LOL!

O nem hitt neki...es akkor a nagysagos ur nalam kezdett el teperni. Felt, hogy a ket szek kozul a foldre huppan es egyedul marad. A volt baratno a nem normalis, akitol nem tud szabadulni es csak engem akar.

Vegul a baratnojevel taliztunk es egy kave mellett kicsit sirva, de a vegere mar nevetve tettunk pontot a vegere! Olyan jol ereztuk magunkat! Persze a pasi fulet farkat behuzva menekult, ugy beegettuk. :D

2020. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Majd megtudod a kovetkezo csajanal.
2020. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg az lesz, ami az exevel is. Elkezd majd ismerkedni egy masik novel, akinek azt hazudja hogy szingli, teged pedig majd szepen kidob.

Kivanom hogy ne ez legyen, de en inkabb nem biznek ebben az egeszben

2020. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy álszent sz.rjankó, aki mindkettőtöknek kamuzik. Hagyd ott a francba.
2020. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azok után nem hinnék neki, hogy csak akkor szakított az előző nőjével, hogy lebukott. Ha nem bukott volna le, ki tudja, meddig játssza ezt a komédiát. Ráadásul az egyikőtöknek BIZTOSAN hazudott, de az is lehet, hogy mindkettőtöknek.
2020. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolta, hogy megfektetne parszor. A tobbit nem. Mindenkinek pont azt hazudja, amit hallani szeretne, de o sajat magat szereti, nektek nincs ott semmi keresnivalotok.
2020. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!