Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön szilveszterezés, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön szilveszterezés, most én voltam szemét?

Figyelt kérdés
Egy barátom meghívott szilveszterezni, házibuliba. Mondtam barátnőmnek, erre mondta hogy ő oda nem akar menni, mert nem bírja a srácot. Régen beszélt vele, ezért mondtam neki, hogy az emberek megváltoznak. Mondta hogy akkor sem. Mondtam neki, hogy mindegy, akkor lemondom inkább mert nem akartam nélküle szilveszterezni. Erre győzködött hogy de menjek nyugodtan. Most felhoztam újra hogy lehet akkor mennék egyedül, és besértődött hogy közösen akart volna velem szilveszterezni. Nálatok is ilyen fontos hogy együtt legyen a szilveszter?
2020. dec. 23. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
A barátnőm az első, és elvárom, hogy neki pedig én legyek az első. (Elméletben, mert nincs barátnőm.)
2020. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

1# ha a "baratnod" kutba ugrik, akkor te is? :)


Kerdezo, nyilvan mindenki a parjaval szeretne (jo esetben) tolteni a Szilvesztert. Na most, az o otlete volt, hogy bulizz nelkule, igy most felesleges a hiszti.

Kossetek kompromisszumot. Elmentek a haverodhoz, de nem maradtok vegig -pl.

2020. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Közösen csináltok egy pizzát, jót dugtok, iszogattok, játszotok valamit, filmeztek stb. Ennél jobb programot el sem tudnék képzelni! Szereted a barátnőd egyáltalán?
2020. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Én nem bírom ezt a hülye játszmázást, mondom nőként. Ha egyszer azt mondta, hogy mehetsz egyedül, akkor tartsa ehhez magát, ne tesztelgessen, izmoztasson. Én elmennék külön.
2020. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
4 Igaz, de ennyi erővel a kérdezőre is igaz, egyszer már azt mondta, hogy lemondja, most meg meggondolta magát :) A sértődés mindenesetre tök értelmetlen, attól nem lesz jobb, beszélj vele és találjatok ki valami köztes megoldást, pl. nap közben csináltok valamit közösen, estére meg elmész a haverodhoz, felhívod éjfélkor, mittudomén. Valamit csak ki tudtok találni, ami mindkettőtöknek jó.
2020. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Rosszabb vagy mint Pamela a Dallasból, az volt ennyire döntésképtelen.
2020. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Győzködött, hogy menjél el nélküle, és amikor azt mondtad, hogy oké, legyen így, akkor besértődött. Ismét egy túlárazott ivarszerv... :)
2020. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ezt az egész haverodnál szilveszterezést mind leszarnád, ha fontos lenne neked a barátnőd, és vele akarnál lenni

de te valami csodát vársz három üveg sörtől, és pár felestől.

2020. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!