Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlgondolom vagy van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem tudunk lefeküdni a férjemmel egy kisebb probléma miatt. Másképp oldottuk meg. Viszont kB másfél hónapja állandóan fogdosott, meg állandóan mondogatta, hogy kapjam be, hogy ez így nem jó. KB 2 hete kicsúszott a számon, hogy ez így nem esik nekem jól, hogy neki minden, nekem semmi. Tegnap mondtam neki, hogy csináljunk valamit. Hát mintha kB azt mondtam volna, hogy egyen spenótot. Semmi. Hiába kezdeményeztem, eltolt magától. Eddig kapva kapott az alkalmon.
2020. dec. 24. 06:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Spontán kapd be neki. Búj hozzá elégítsd ki. Ha legközelebb nem viszonozza akkor gond van.
2020. dec. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudja viszonozni, ez a baj. Mert folyamatosan vérzek. Csak eddig sosem utasított el. Most viszont tényleg full érdektelenség.
2020. dec. 24. 06:49
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem mészel nőgyógyászhoz ha vérzel? Volt nálunk is ilyesmi, és egy egynapos műtéttel megoldották a méhszájsebet.
2020. dec. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Akkor aggódj. Eső után köpenyeg.
2020. dec. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Anál?
2020. dec. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, ennél kicsit komplikáltabb a dolog.

Az anált nem szeretem. Meg hát akkor is vérzek.

2020. dec. 24. 08:18
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de ha 1,5 hónapja folyamatosan vérzel szerintem nem az a legnagyobb probléma, hogy nem szexeltek. Ugyanakkor az is sokat elmond, hogy neked nem fontos hogy a párodnak örömet okozz. Szereted őt? Miért vagytok együtt?
2020. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Ne is haragudj, de mivel nálunk is volt ez a vérzéses dolog, így tudom, hogy elég ilyesztő tud lenni a pasinak. Persze majd jönnek azok akik menstruáció alatt is eröltetnék a szexet, hát egészségükre! Viszont ha mindig vérzel akkor szerinted melyik pasinak van kedve így lefeküdni veled?
2020. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Most mindegyikteknek kicsit megértőbbnek kell lennie a másik irányába.
2020. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Emiatt a dolog miatt nem érzem magam nőnek. A férjem mondta is, hogy azért a nőhöz hozzá tartozik, hogy le lehessen vele feküdni
2020. dec. 24. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!