Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet nekem is barátnőm?

Figyelt kérdés

Az van h én nem vgyok rossz. Sok lány mondott már rólam tök pozitív dolgokat.. De.. már 17 vgyok és hiányzik egy barátnő akivel nem csak 1 hétig lennék hanem jó sokáig. De én sajna nem vgyok ilyen ismerkedős fajta és a haverjaim sem. Nem tudok hol új lányokkal megismerkedni. Tudnátok esetleg vmi tanácsot adni h mit csináljak és hogy.

Jah és kiszögezném h a kretén kommenthuszárokra nem vgyok kiváncsi.


2011. nov. 1. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hiába írunk mi bármit is.

semmit sem fogsz tenni a jelenlegi állapotod ellen.


így hát szerintem COD.

2011. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

21. század --> internet


Sokan hápognak miatta, de ne törődj velük, jó cucc. Még megjegyzés, hogy internet alatt nem a faszbúkot és társait értem.

2011. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk kíváncsiak a kretén kérdéseidre -.-" Neked valami baj lehet az agyaddal, hogyha piros hullámmal aláhúzza a rosszul írt szavakat, de még így sem tudsz egy nyamvadt 4 soros kérdést leírni hiba nélkül:/ vagyok, kíváncsi...
2011. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ne görcsölj rá, csak ismerkedj, akár a neten is, aztán majd jön, akinek jönnie kell :)
2011. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi az, h "kiszögezném"? :D nem inkább leszögezném?
2011. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mint már mondtam ezekre nem vgyok kíváncsi. A baromságaidat inkább írd le egy darab papírra és röhögj rajta h milyen okos vagyés én mekkora hülye de lécci már ne ide..

egyépként az internet cuccok alatt mit értetek? mondanátok egy két példát??

2011. nov. 1. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:
nyugodjál már le 17 éves vagy mit siránkozol, van aki folyton ismerkedik és huszonéves korában jön neki össze csak először. nem mindenki olyan mázlista hogy tiniként komoly kapcsolata alakuljon ki, sőt ez nagyon ritka. a tinikapcsolatok nagyon nagy része max kivülről látszik szépnek, meg lehet hogy 2 hétig az is, de nem ér semmit legtöbbször, mert csak azért jönnek össze mert kicsit tetszik a másik. aztán rájönnek hogy a belső értékek miatt nagyon nem illenek össze, csak ezt tiniként később fogják fel minthogy összejöttek volna. létezik komoly kapcsolat tizenévesen is, de ez nem jön össze mindenkinek. nyugalom, majd eljön neked is, csak add önmagad legyél normális és ne görcsölj ezen
2011. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

húúha. hát...neten NE ismerkedj, bármennyire is 21. század, a legtöbb esetben semmi értelme. és (kötekedés nélkül) a kérdésed sem oké, mert "lehet" barátnőd.

egyébként vannak olyan pasik, akik nem járnak bulikba és mégis van nőjük. szóval a lényeg: egyrészt gondolom nem vagy ezzel egyedül 17évesen, másrészt meg ha nincs baj sem az önbizalmaddal, sem a kinézeteddel, akkor csak legyél türelmes, jönni fog a siker;)

15/l

2011. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

11-01 14:21 vagyok, tényleg korai ezen aggódnod, de bárhol is ismerkedsz, ne úgy kezdd, hogy "szia, tetszel", csak próbálj meg ismerősöket szerezni, ne az legyen elsőre a cél, hogy akkor kapcsolat... mindenképpen szánj arra elég időt, hogy megismerd a másikat. Ne parázz nagyon rajta, ehhez nincs időkorlát ^^

19/L

2011. nov. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát.. jó. de nem tudom h egyáltalán hol ismerkedjek:S a köreimbe egy olyan lány sincs aki emlitésre méltó. hol kéne ismerkednem?
2011. nov. 5. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!