Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi köztetek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi köztetek, aki szerint csak a tökéletes és a problémamentes kapcsolat a megfelelő és bármilyen konfliktus esetén inkább bezárja a kaput?

Figyelt kérdés
Szeretném megérteni a motivációt, miért nem jut el odáig egy férfi, hogy felismerje, hogy egy kapcsolatért mindennap tenni kell, dolgozni rajta és ha probléma adódik, akkor megoldani azokat. Főleg a kapcsolat elején, amikor a tökéletes együttlét még tényleg az.
2020. dec. 25. 14:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha valakiben a fenti 2 nem alakult ki pl gyerekkorban mint a “normális” többségnél, akkor minden veszekedés egy potenciális szakítás, akármilyen bagatell is a dolog.
2020. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, utána olvasok
2020. dec. 25. 16:09
 13/22 anonim ***** válasza:

Igen, én ilyen vagyok már. Nem akarok lelkileg romboló kapcsolatban olyannal lenni, aki nem tudja mit akar, de elvárja, hogy kitaláljam, mit szeretne. Vagy úgy általában elvárja, hogy kitaláljam a gondolatait. Vagy hogy szándékosan félreértsen bármit, és magyarázkodjak. Vagy hogy meg akarjon változtatni az ismerkedés elején, anélkül, hogy még ismerne. Vagy hogy párkapcsolati problémkat kelljen megoldani, amíg igazából nem is léteznek, mert magának gyártja le, még inkább akkor, amikor még nem is vagyunk kapcsolatban. És ott vannak az ok nélküli hisztik. Vagy ha mást gondolok bármilyen témában, dühös legyen és kiakadjon. Ezekben az esetekben kuka.


Én egy normális, egészséges kapcsolatot szeretnék, ahol nem játszmázunk, ahol van önreflexió, ahol nem az elvárások és listák, hanem az elfogadás és a közös munka, a másikért való fejlődés dominál: nem azért, mert KELL, hanem, mert támogatom és támogatni akarom. Mert SZERETEM, és szeretnék több lenni: miatta. Egy olyan lányt, akiért érdemes dolgozni a kapcsolaton, mert visszaad, és nem elvesz és birtokol. Ahol nem harcolni kell, hanem béke van és nyugodtan lehet dolgozni. Meg figyelünk egymásra.


De lehet, én akarok sokat...

2020. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13 azt olvastam hogy 50 év felett érünk meg igazán egy párkapcsolatra. Már aki, ugye. Szimpatikus amit írsz, én is ilyen kapcsolatot keresek, szerintem esélytelen.
2020. dec. 25. 17:09
 15/22 Alessandro10 ***** válasza:

Alapból szinte mindenki ilyen kapcsolatot keres, mikor meg benne van, akkor nem tudja értékelni.

Tökéletes párkapcsolat nem létezik, mindenkinél van amiben nem értenek egyet.

A kisebb nézeteltérések beleférnek, a durvábbak már nem. Amíg az alapvető fontosságú dolgokban egyetértés van, nincs baj.

2020. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen férfit a baráti társaságban.


Igazából bármikor bármikor bármelyik nőt megkaphatja (jóképű, szellemes, jó dumája van), így aztán nem fektet túl sok energiát a kapcsolati problémák megoldásába (nem is nagyon kell neki), amikor megjön az első gond, akkor 2 perc alatt vált.



Na az ő exbarátnői szoktak azon filózni, hogy "vajon miért nem tesz több energiát a kapcsolatba", pedig egyszerűen nem látják be, hogy ők éppen többek csak a srácnak egy alkalmas szexpartnernél...

2020. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
A korotokról nem írtál semmit. Tudnod kell, kérdező, hogy mi pasik lényegesen egyszerűbbek vagyunk. Jószerivel, ha tele a poci és üres a zacsi, nekünk rendben van minden. Kell egy bizonyos kor, és bizonyos élettapasztalat, ami megtanít arra, hogy a női lélek ennél sokkal bonyolultabb, s nem hisztizik a párunk, amikor az elégedetlenségének ad hangot, hanem valóban gebasz van.
2020. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"de igazából csak különbözünk valamennyire mi nők és Ti férfiak,"


Hát bocs, de sok férfivel sokkal hasonlóbb vagyok, mint sok nővel. Ez nem nemtől függ, hanem konkrét emberektől.

2020. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"ha tele a poci és üres a zacsi, nekünk rendben van minden. "


Azért nem mindenki ilyen primitív.

2020. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha nyögvenyelős szar az egész, akkor hagyni kell. Nyilván vannak hullámvölgyek, de ha egy kapcsolat csak abból áll, akkor nincs értelme a dolognak.
2020. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!