Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megszokás mindig elvárássá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszokás mindig elvárássá válik?

Figyelt kérdés

Nem merem megtankolni a barátnőm autóját, mert kifogásolta, hogy az a szemét ex pasija párszor megtankolta, utána meg nem, tehát milyen egy szemétláda. Kedveskedek neki néha, de azt veszem észre hogy 2-3 után megszokottá válik, és utána nagyon is elvárja és jön a szemrehányás ha nem teljesítem. Párszor meghívtam ebédre, mostanra elvárássá vált. Fel sem merül benne, hogy néha ő is fizethetne. Ti hogy vagytok ezzel?

(egy 30+-os pár).


2020. dec. 27. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy a megszokás azzá válik. Ugyanakkor 3-4 hétköznapi ismétlődés még nem megszokás szerintem.

De erre remek megoldás, ha közösen alakítjátok ki a rutint, úgy, hogy mindkét félnek megfeleljen. Pl egyszer te fizetsz, egyszer ő. És ha néha gavallér vagy az fel fog neki tűnni. Más autóját meg szerintem ne tankold, hacsak nem használod. Ha együtt használjátok, menjen felesbe.

De ehhez le kell ülni és beszélni róla.

2020. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéljük a problémákat..
2020. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Leszel Te még szemét expasi, aki párszor elvitte ebédelni, utána meg már nem...
2020. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ülj ke vele ezt őszintén megbeszélni, hogy te ezt hogy látod, és hogy neked ez rosszul esik. Nem azt veszi észre, ha figyelmes vagy, hanem csak felhánytorgatja, ha nem teszed.

Ha erre hisztivel reagál, vagy nem lehet ezt megbeszélni, akkor gondolkodj el azon, hogy akarod-e így folytatni.

2020. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Es az ilyeneknek van pasijuk
2020. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!