Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy olyan férfival kezdeni, aki lemegy az öccse szintjére?

Figyelt kérdés

Párom 23 éves, én 24, tervezzük az összeköltözést, bár mondhatni kb nálunk lakik. Mostanában elég sokat volt otthon, covidos volt, az öccse is ott volt vele, aki 16 éves. Párom, ha az öccsével van teljesen átszellemül, állandóan birkoznak, verekednek poénból, olyan lesz, mint egy kisgyerek, amivel egyébként nem lenne baj, ha ezt otthon tudná hagyni, vagy levetkőzné ezt a gyerekességet és stílust ha velem van, de nem megy neki mert hozza a dumákat, amiket a mai 16 évesek használnak pl... Ha szólok neki, hogy ezt az öccsével csinálja már, akkor persze abbahagyja, de nem értem miért kell minden alkalommal lemenni erre a szintre. Mondtam már neki, hogy inkább beszélgessen vele értelmes dolgokról, ösztönözze a tanulásra,mert rá férne...


Érezze jól magát vele, de az, hogy 23 évesen meztelenkedik az öccse előtt és megnézik egymás farkát.. Nemtudom, nekem ez kicsit sok... Mit gondoltok erről?


2020. dec. 28. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
XDD
2020. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezzel a pasival te semmilyen összeköltözést vagy komolyabb dolgot ne akarj.
2020. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg beszélni vele hogy amit az öccsével csinálnak azt a stílust melletted ne csinálja.


Azt is beszéld meg vele szerintem hogy az a meztelenkedés szerinted már sok (és hogy miért csinálja).


Itt egyik válaszoló se fogja tudni megváltoztatni a barátodat. Azt te tudod megtenni ha akarod.

2020. dec. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!