Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mennek tönkre gyerekváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mennek tönkre gyerekvállalás után a kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Határozottan kijelenthető hogy miután a gyerek megszületik rengeteg kapcsolat tönkremegy.


Van itt olyan akinek tönkrement azután?


2020. dec. 28. 15:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
84%
huuu amit 12es irt az nagyon beteg. hogy lehet így élni? végigolvasva rosszabb mintha forró vasat nyomnának a bőrömhöz. A következő óvszer reklámba mehetne is sztori.
2020. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
53%
látom.24 is a gyerekes boldogság és elégedettség mintapéldánya
2020. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
68%

#20

1, a férfit senki sem kényszerítette rá, hogy gyereket csináljon. Ha nem akar sokat dolgozni, akkor húzzon gumit, vagy tartsa összezárva a lábát. Plusz el is lehet válni. Fizetni akkor is ugyanannyit fizet, de akkor legalább böföghet nyugodtan a ganékupac tetején a focimeccset nézve egyedül munka után.


2, ha olyan könnyű otthon gyereket nevelni, akkor miért nem hajlandó a legtöbb férfi otthon maradni? Miért van az, hogy amikor anyukának elege lesz, és egy-két napra rájukhagyja a gyereket, akkor rögtön meggondolják magukat? Tolongani kéne a sok kispapának a lehetőségre, hogy végre megszabadulhatnak a munkától, nem? Jahogy az a pénz meg önállóság azért mégsem hangzik olyan rosszul.

Gondolom az sem érdekel, hogy kutatások kimutatták, hogy azok a férfiak, akik otthonmaradnak a gyerekekkel, ugyanolyan tüneteket produkálnak, mint az 'elsárkányosodott' anyák. És azok a nők, akik eltartják a férjet és a gyereket, ugyanúgy dominánsabbak lesznek. Semmi köze ennek a nemekhez. Ez az erőviszonyoktól függ.


3, A pénz szép dolog, csak sajnos a pénzt nem tudja megenni a gyerek. A gyereket életben kell tartani jó pár évig. Ha a hős férfi egész nap dolgozik, akkor ezt ki csinálja ha nem anya, 'aki egész nap otthon döglik'? Persze fizethetsz bébiszittert a gyerek 1 napos korától 18 éves koráig, csak akkor aztán ne sírjon a szád ha feléd sem néz amikor téged kell pelenkázni. A gyerekkel lelki kapcsolatot is ki kell alakítani, nem csak pénzelni.


4, Sok férfi nem hogy nem 'segít' be, hanem még az alapállapotot sem hajlandó fenttartani. Például a szennyesbe tenni a ruhád nem extra 'erőfeszítés' hanem az alap dolog lenne.


5, A férfi saját gyerekéről, saját házáról, saját életéről beszélünk. Amit elvárnának tőle az nem segítség, hanem az élete része kéne, hogy legyen. Takítani, főzni, mosni akkor is kell ha nincs gyerek. Én speciel cikinek érezném, ha úgy kezelnének a saját életemben mint valami mellékszerpelőt. A sok férfi elvárja, hogy macsónak nézzék. Hát én nem tudok olyat macsónak nézni, aki még megetetni, kitrágyázni sem képes magát. Az csak egy nagyra nőtt csecsemő.


Egy családnak együtt kéne dolgozni, nem egymást utálni és lenézni, de látom ezt te nem érted, és ezt gyereket nem akaró nőként mondom.

2020. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon ijesztő és szomorú hogy "felnőtt"emberekben ilyen indulatokat váltanak ki kisgyerekek. Nem csoda hogy ott tart a világ ahol...
2020. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
37%

..Hölgyeim,uraim!A 33 ik felszólalót,Az Ultrafemina egyesület elnökasszonyát hallhattuk!

A pontokba szedett, részletes tudományos előadásből levezethető,a statisztikai adatok alapján,megcáfolhatatlan tényekből,kijelenthető,hogy nem mások,mint a férfiak felelősek a gyermekvállalás utáni házasságok tönkremeneteléért!!Nagy tapsot neki!!

Nem tudtuk,nem is gondoltuk volna,és meglepődtünk!Végre egyszer egy részrehajlásmentes,objektív tanulmány itt a gyakorin,ami nem maradhat következmények nélkül!Ítélethozatalra felrevonulunk.

2020. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
74%
34: van, akinek agya van, van, akinek meg viszket a méhe, mint a qrvaélet és ettől hihetetlenül el van telve magától. Olyannyira, hogy utána senki és semmi sem szent, csak a rohadt lárvája. Nem a gyerekek váltanak ki indulatokat, hanem a nyomorult anyjuk, aki kiszüli az agyát és úgy kezeli őket, mintha a világ a kis szarjuk körül forogna mások számára is.
2020. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
97%
23-as, szóval szerinted a férfi attól férfi, hogy 24 órában álló farokkal menetel, az sem érdekli ha nincs munkája, ha a híd alatt él, ha meghalt tegnap a nagymamája, ha halálos beteg vagy műtik a kiskutyáját, ha jön a világvége, csak a farkának él és gondolkozik, érzelmei vagy más igényei sincsenek. Tehát egy állat, vagy annál is rosszabb, egy gép. Ha pedig ezt nem látja be, akkor biztos csak hazudik. Ez a nézet nem csak elavult, de megalázó a férfiak számára is. Jóérzésű normális férfi nem akarja, hogy így tekintsenek rá. Nehogy szívrohamot kapj, de még aszexuális férfiak is léteznek. :D De sajnálom az ilyen egyszerű embereket. :(
2020. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
22%
35, tanulj meg olvasni, egy KONKRÉT KOMMENTRE VÁLASZOLTAM. Nem arra, hogy kinek a hibája általában és mindig. És amúgy azoknak miért nem szólsz be, akik kizárólag a nőket hibáztatják?
2020. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
84%
Ha én veszek egy kutyát, amit aztán kényszeresen cipelgetek mindenhova, mindenkinek az orra alá dörgölöm, hagyom, hogy szétrágja meg szétszarja a holmijaimat meg más holmijait, felengedem az asztalra enni (meg a számból is etetem), nem megyek nélküle sehova és fel vagyok háborodva, ha nem engedik be velem, nem megyek nyaralni, amíg velem van, abbahagyom az edzést évekre, hiszen este kutyát sétáltatok, lemondok minden programot és elhanyagolom a baràtaimat, hiszen én Gazdi vagyok és a Kiskutyámmal vagyok egész nap, kiszorítom a párom az ágyból, hogy velem aludhasson, a szemem sem rebben, ha valakire felugrál meg összenyalja, nem szólok rá, ha orrba-szájba ugat, a pénzem szinte csak és kizárólag ráköltöm, gonoszan nézek arra, aki nem játszik a kutyámmal, aztán büszkén mutogatom a kutya által összeugrált meg kutyaszőrös ruháimat és abban flangálok mindenhova, mert ilyen egy igazi Gazdi, este hangosan bszakszok vele, tekintet nélkül arra, hogy a párom korán kel és másnap dolgozik, életem teljesítménye, hogy elmosogatok a kutya mellett, mert egy igazi Gazdi ilyen és ezt amúgy mindenki viselje el és hogy lehetnek olyan szemetek az emberek, ha a kutyimutyimmal a fszuk kivan már, akkor az a gyűlölet nem a kutyára irányul, hanem az én fogyatékos agyamra, aki középpontba helyezi és reggeltől estig körbeszopja.
2020. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
43%

38#

Te meg tanulj meg ok-okozati összefüggéseket, értelmezni,súlyozni.Ugyanis az altalad megnevezett valaszoló egy másik,hozzad hasonló nézőpontú(a ferfiak miatt...) valaszolónak fejtette ki véleményét!..Es aki nő volt csak xólok!!

2020. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!