Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a párom nem visz el a baráti társaságába? 21L

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt. Van egy kb. 10 fős baráti köre, akikkel a másfél év alatt egyszer találkoztam (akkor is véletlenül beléjük botlottunk egy rendezvényen), pedig nagyon sokszor szerveztek összejöveteleket persze még a járványhelyzet előtt. Akkor le is cseszték a páromat hogy miért nem szokott engem is vinni magával közéjük. A párom mindig egyedül ment, meg sem kérdezett hogy lenne-e kedvem csatlakozni, pedig a képeken láttam hogy minden haver barátnője ott volt. Képes volt kihagyni egy barátja 30. születésnapját mert akkor már erélyesebben kérdőre vontam, hogy miért nem képes bemutatni a barátainak. Szégyellnivalója nincs mert nagyon visszafogott és csendes vagyok szóval nem járatnám le. Akárhányszor kérdezem erről azzal jön hogy én leszóltam a barátait (miután elmesélte hogy egy legénybúcsún szétbarmolták a szállásukat és azt mondtam hogy még az állatok sem viselkednek így), és biztos nem érezném jól magam köztük . Biztos hogy nem ez a valós oka de elképzelésem sincs hogy mi lehet. Valakinek valami ötlete?
2020. dec. 29. 18:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy féltékeny típus, egyszer rá is szólt a barátjára hogy vegye le rólam a szemét. De azt sem akarom elhinni hogy egy 30-hoz közelítő férfi ilyen gyerekes lenne, hogy ‘eldug’ a barátai elől nehogy szemet vessenek rám.
2020. dec. 29. 18:30
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Barátnőm imádja a barátaimat, de nem minden helyzetben. Ki nem állhatja az ilyen ivós /táncolós /cigizős bulikat, de a beszélgetős/koncertezős/ tarsasjátékozósokat kedveli. lehet hogy tényleg nem éreznéd ott jól magad.
2020. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy az mellékes hogy nem érezném jól magam, egyszer kibírnám hogy legalább egy kicsit megismerjem a barátait...de nem. Szilveszterkor is velük lesz, én meg csináljak amit akarok.
2020. dec. 29. 18:36
 4/22 anonim ***** válasza:
99%

Hogy mi az oka, azt nem tudom, de hogy nem szívesen lennék ilyen emberrel, az biztos. Nekem egy párkapcsolatban teljesen alap, hogy összetartozunk és együtt megyünk a programokra, de ez a párom barátainak is teljesen egyértelmű dolog. Persze nem azt kell gondolni, hogy nem tudunk egymástól elszakadni, ha csajos/pasis buli van vagy csak olyan dolog, ami a másikat kevésbé érdekli, akkor feleslegesen nem lógunk a másik nyakán.

A lehetséges okok:

- szégyell (nem tart elég intelligensnek/szépnek/kedvesnek/humorosnak, fél, hogy rossz véleménnyel lennének rólad)

- valóban annyira féltékeny, hogy még a barátaitól is félt. Viszont ha mindenkinek van párja a csapatból, ez megint csak elég érthetetlen

- nem tudja magát adni a barátai előtt, ha te is ott vagy

2020. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Büdös vagy.
2020. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy a társaságába való. Tök mindegy, hogy mi az oka, de nem akar téged komolyan felvállalni a többiek előtt.
2020. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az tény amúgy, hogy én teljesen másnak látom őt mint a barátait. Lehet hogy ő is ugyanolyan mint ők és ezért nem visz közéjük, mert akkor meglátnám a valódi énjét.
2020. dec. 29. 19:14
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Röviden?:

Nem szeret.

2020. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

7: ez nem erről szól, inkább arról, hogy nem vállal fel. Ennek millió oka lehet, azt gondolja, hogy beégetnéd, mert hülyeségeket beszélsz, hogy nem nézel elég jól ki, vagy hasonló.


Nekem volt olyan barátnőm, akit mielőtt levittem vadállat piálós társaságba (én voltak kb a kivétel), szóltam neki előre, hogy mire számítson (rengeteg alkohol, rengeteg tapló részeg, rengeteg hímsoviniszta vicc), és ha neki ez belefér, akkor semmi gáz, jöjjön, de meg nem sértődhet.


Viszont akit nem vittem le soha, az mindig olyan csaj volt, akivel nem akartam a haverok előtt mutatkozni ilyen-olyan okokból.

2020. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
nem akar veled foglalkozni, jól akarja magát érezni és tudja h nem találod fel magad
2020. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!