Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap nagyon öszevesztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nagyon öszevesztem barátommal. Lehet hogy szakítunk?

Figyelt kérdés
Vitatkkoztunk eléggé meg kiabáltunk mindent a másikra.Aztán msnen beszélt 1 csajjal aki most vette fel és olyanokat írt neki h ha szakít majd velem lehet h szeretne vele találkozni.De nekem meg azt írta h nem akar szakítani és csak azért írta a csajnak ezt mert kiváncsi volt h a csaj mit reagál erre.(csaj 1 ismerősöm)Szerintetek ezt hogy értsem?
2010. aug. 13. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
azt hogy tetszik neki a lány, de ugyanakkor szeret téged, viszont szeretné ha vége lenne, mert szabadságot akar, flörtölni akivel szeretne...
2010. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mért akar szabadságot ha szeret.nem értem a pasikat:S
2010. aug. 13. 14:18
 3/4 A kérdező kommentje:
meg velem akkor mért nem flörtöl:S
2010. aug. 13. 14:19
 4/4 CukrosVirsli ***** válasza:

Amig szeret és nemcsal meg nefoglakozz semmivelsem.Öszzevesztetek, ienkor sok olyat csinál az ember amit LEHET h nemkéne.MEg sok a LEHET ien nincsen érted??:D Lehet h Énis megnyerem az 5 lottót XD szóval ez ien Vagy vagy.de Beszéljetek ugy kiderül mindig minden!

NEmkell mindig parázni :D (Y)

2010. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!