Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt mire véljem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mire véljem? Mit tartanátok megoldásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal lassan 6 éve élünk együtt,jól megvagyunk. Házvételben,házasságon gondolkodunk.Viszont neki egy korábbi 7 éves kapcsolatából van 2 gyermek. Elég csúnyán váltak el,a expárja költözött el egy másik pasihoz a gyerekekkel,azonban kb.egy évvel ezelőtt kidobta őket a párja. Nemrég telefonon beszélt a párom a nővérével,aki elmesélte,hogy beszélt ünnepek alatt a párom gyerekeivel és az anyjuk,tehát a párom exe mondta,hogy ő a mai napig nagyon ragaszkodik hozzá. Bár a telefonban mondta a párom,hogy ő nem szeretné ha ragaszkodna hozzá mégis úgy veszem észre,hogy nagyon rágódik rajta. Meg egy közös barátunk is mesélte,hogy neki is mesélte a párom,hogy mi történt. Bár előttem úgy tesz,mintha nem érdekelne,mégis azt látom,hogy ez nagyon megérintette. Azóta teljesen stresszes vagyok, állandó gyomorgörcseim vannak,félek, hogy visszamenne hozzájuk,de ha felhozom neki a témát, akkor úgyis prónálna megynyugtatni és nem biztos,hogy az őszinte választ adná.

Szerintetek hogyan kezeljem ezt a dolgot? Korábban már vertek át,emiatt nagyon bizalmatlan vagyok... és kezd tönkretenni mar ez a sok stressz :(



2020. dec. 30. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek 10-essel.

Én az apa helyében akkor, amikor a nő utcára került, és albérletet eszerint képtelen lett volna maga fenntartani, szóval akkor elpereltem volna tőle a gyerekeket. Azon az alapon, hogy nem tud az alapvető szükségleteikről (lakhatás) gondoskodni. Nem ám, hogy még én fizessek neki lakhatást, hogy hetente egy napon át lehessek a gyerekeimmel!

2020. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!