Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki pedofil áldozata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki pedofil áldozata lesz. Az feltudja idővel dolgozni az eseményeket? És hogy tudja feldolgozni? Mit lehet tenni a szülőknek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak nem?:O

Maga az a személy akinek Baján elrabolták a 9 éves gyerekét?:OO

2010. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mármint megerőszakolták... :((


A kérdéssel kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni,csak kíváncsi voltam maga-e az...


El sem tudom mondani mennyire sajnálom a dolgot!:S

2010. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Engem megerőszakolt Pedomaci :S ;( játszottam a játszótéren mikor egyszercsak megfogott és bevitt az erdőbe, aztán jól meghágott... azóta se tudom kiheverni ! halál rád Pedomaci!!

12/L

2010. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ilyen dologból viccet csinálni...Istenem csak egy kicsit nőj fel!Ez is csak azt mutatja mennyire szánalomra méltó ember lehetsz.Azt hiszed ettől most vicces lettél ugye?Pedig csak siralmas vagy,semmi több!;)

Nem tudom hogy reagálnál rá ha téged erőszakolnának meg.Ugye az már nem lenne vicces?:) Az meg főleg nem ha a gyerekeddel teszik ezt...


Szégyelld magad!Nincs jobb dolgod más életének a megkeserítésén és "viccé tevésén" kívül?


Nézz magadba,és gondolkozz el rajta milyen is vagy!Ideje egy kicsit felnőni és megváltozni,különben senki nem fog szeretni!

2010. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21:58 ---> lol o.O
2010. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!