Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondtam a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondtam a barátomnak ha így marad a helyzet, szakítani szeretnék, de ő azóta sem töri magát? leirásban

Figyelt kérdés

Elhanyagolva érzem magam, ritkán találkozunk, és ezt megelégeltem. Mondtam, hogy szeretném ha változna ilyen téren, mert nekem ez így nem oké, de eddig semmi törekvés. Nem keres gyakrabban, nem találkozunk gyakrabban, semmi változás.

Ha kellenék neki, akkor miért nem törekszik egy picit, hogy bebizonyítsa hogy ő nem ilyen? vagy szeretne változni? Azt gondolná az ember ha megsuhintja a szakítás szele majd belehúz egy picit, nem??


2020. dec. 30. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg, ha szakítasz majd fogadkozik, ilyentől változást ne várj. Vagy elfogadod, vagy továbblépsz.
2020. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen ember. Felejtsd el. Keress jobbat.
2020. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Akkor neked kell lepned.
2020. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Linó03 ***** válasza:
89%
Ha erre nem reagált, akkor tényleg nem várható szerintem sem tőle több...
2020. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki mindegy.
2020. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Neki ez így jó, és neki ez így pont elég.

Ennyire van igénye.

Esetleg közöld vele, ha nem változtat, lépéseket fogsz tenni.

Ha nem mozdul, tudod miért van...

2020. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikor szóltál neki?
2020. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért mert tudja, hogy ugy sem dobod ki. Ha még is nagyon rezegne a léc akkor pedig kikonyorogi hogy maradj vele, te természetesen vele maradsz, magad se tudod miért hisz nem szereted, de még is jobb azt mondani van valakid, hiába is szenvedsz mellette. Nem fogsz hosszútávú változást tapasztalni a csavodnal.
2020. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
-70 kg-al kezdem az új évet!
2020. dec. 30. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Kidobtad?
2020. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!