Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gonosz volt tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gonosz volt tőlem, hogy azt mondtam a barátomnak, nem akarok a haverjához átmenni?

Figyelt kérdés

Nem élünk még együtt, viszont holnapra beszéltük a talit, hogy kora délután talizunk és elmegyünk kicsit sétálni, kirándulni, aztán kora este átmegyünk a barátom baráti körébe bulizni egyet.


Viszont a barátom rászervezett és megbeszélte egy másik haverjával (aki szintén ott a közelben lakik, ahol a szilveszteri buli lesz), hogy átmegyünk hozzá. Én viszont ezt a haverját nem annyira kedvelem, mert semmi, de szinte semmi kapcsolatom nincs vele (barátom sem szokott vele találkozni egyébként, ezért is furcsa, hogy most hirtelen mekkora barátság lett), másrészt mikor találkoztunk, akkor is kívülállónak éreztem magam, mert kettejüknek ugyanaz a szakmaja (eleve azon az OKJ tanfolyamon ismerkedtek meg) és csak a munkáról, szakmájukról beszélnek, kinek hogy megy a vállalkozás (számítógépekkel foglalkoznak). És tényleg, órákig. Én mondtam a barátomnak, hogy nyugodtan találkozzanak, de én nen szeretnék ehhez a haverjához most holnap átmenni, pláne, hogy nem is ezt beszéltük meg. Meg mivel össze sem vagyunk költözve, eleve van egy héten 3-4 nap, amikor együtt sem vagyunk, akkor menjen, intézze el a talikat a barátokkal stb.


Nekem az esik rosszul, hogy ő kiakadt ezen, hogy én azt mondtam erre, hogy nincs kedvem hozzá, mert mást beszéltünk meg, és eleve ezzel a haverjaval nulla közös témám van és találkozzanak maskor, ha nem közös programot beszéltünk meg.


Van egyébként a barátomnak 2 másik baráti köre, akikkel nagyon jól kijovok és közös programokra is megyünk (egyikkel lesz a buli is holnap), de konkrétan ezzel a haverjaval nem szeretnék közös időt tölteni. Eleve a barátom is évente max 1x találkozik vele, tehát ilyen full távoli barát, inkább haver...


Most azt érzem, megbántottam a barátom, és lehet inkább el kéne menni a haverjahoz, de közben bennem van az is, hogy én sem rancigalom el a csajos talikra a barátomat, mert tudom, hogy úgysem érdekli.


Nagyon rossz helyzet, meg rosszul is érzem magam, mert ezen most kiakadt a barátom.


Mit kéne tennem? Írjak, hogy mégis menjünk?


2020. dec. 30. 22:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha picit katyvaszos lett, fáradt vagyok már és őszintén, már az egész szilveszteri bulitól is elment a kedvem, nem túl jó a hangulat a barátom és köztem
2020. dec. 30. 22:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen normális stílusban mondtad el neki ahogy leírtad akkor megérthetné. ezen balhézni szerintem túlzás..
2020. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Na ez az az eset ahol a pasid eltúlozza hisz nem őt akarod tiltani hogy elmenjen hanem csak te nem akarsz menni. Szerintem ez tök korrekt.

A pasid hisztis..

2020. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, eleve azon már volt köztünk feszültség, hogy a barátom el akar jönni a szilveszteri buliból hajnali 1-2 körül, ez eredetileg ottalvós buli, rajtunk kívül mindenki ott aludna, de a barátom ilyen kényelmes és neki a saját ágya kell. Mondtam, hogy én viszont inkább ott aludnék, pláne hogy semmi papírom nincs és hát nem részlet kérdés az sem, hogy egyébként kijárási tilalom is van :D De mindegy, végül ezt megbeszéltük, ha meg is büntet a rendőr, az én részemet is a barátom fizeti. Mondtam, hogy én csak ezesetben vállalom, hogy éjjel járkáljunk, pláne szilveszterkor, tilalom alatt. Amúgy a tilalomtól függetlenül is én inkább ott aludnék, hiszen mindenki rajtunk kívül ott fog aludni. Mindegy, már ezen volt feszültség köztünk, hogy erről teljesen másképp vélekedunk, aztán benyögte ezt a másik haverjat, mondom, azért jól esett volna, ha először ENGEM kérdez meg erről és nen utólag a tényeket közli, hogy lebedzelt egy talit a haverjaval, miközben kirándulást terveztünk..
2020. dec. 30. 22:09
 5/11 anonim válasza:
84%

En megertelek nyilvan en is csajbol vagyok, azt tettem volna amit te.


Szerintem nem kene beadnod a derekad...


Bar nem tudom miota jartok ha az elejen vagytok mèg pár honap akkor lehet alkalmazkodnek inkabb de ha mar 1eve jartok legalabb akkor tenyleg nem varialnek.

2020. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy én bejátszanám hogy én ott alszok (ha már ott szeretnék, legalábbis az írasodból ez jön le) ő meg menjem ahova akar...
2020. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hat igen, csak akkor én szívok, mert nincs jogsim és a város másik feléből mehetnék haza a rengeteg cuccommal (pláne, hogy ágyneműt és mindent magunknak viszünk). Mindezt valószínűleg valamennyire másnaposan :D


Barátom meg nem iszik és autóval megyünk haza. De legrosszabb esetben vegulis tudok taxit is hívni, egyszer belefer.

2020. dec. 30. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy szoktatok külön eljárni néha (nem így a veszélyhelyzetre gondolok) vagy folyton hozzád van nőve?
2020. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hat én többet szoktam az ő barátaival találkozni, mert sokszor szervezünk közös programot veluk. De többször volt már, hogy sok volt az occsebol és mondtam, hogy inkább most kettesben menjenek.


Én a barátnőkkel általában kettesben szoktam találkozni, vagy ha többen vagyunk lányok, akkor is csak így magunk között lányok. Valamiért nem úgy alakult, hogy be tudtam volna vinni az én baráti körömbe a barátom, nekem ez így megmaradt saját.

Barátomnak is a haverjai nagy részével teljesen jól elvagyok, sőt már kezdem magaménak is érezni őket, de van 1-2 haverja (pl ez az említett), akivel egyszerűen nincs meg az összhang és nen szeretnék csatlakozni. De ettől függetlenül ő találkozzon vele, csak ne akkor, amikor ki talit beszéltünk meg (mint írtam, nem élünk együtt és egy héten 3-4 napot vagy estét töltünk együtt)

2020. dec. 30. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Nincsen senki a társaságban aki esetleg haza tudna téged vinni másnap?

Egyébként nyilván elengedhetetlen egy kapcsolatban az, hogy alkalmazkodjunk a másikhoz, de ez nem azt jelenti, hogy neked kell mindig az ő kedve szerint tenni. Kölcsönösen kellene működnie ennek. Tehát ha pl. Te beleegyeztél a kedvéért egy olyan dologba amihez nem lenne kedved, ráadásul tök illegális (éjszaka hazamenni), akkor ő is engedhetne abban, hogy elkíséred-e a haverjához, vagy nem. Próbáld vele ezt is megértetni.

2020. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!