Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti külön szilvesztereznétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti külön szilvesztereznétek a párotokkal ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy haverja, aki próbál mindig belém állni, mert "elmartam tőle" a legjobb ivó- és csajozó-cimbijét (a srác szingli)... Elég fárasztó, de hát nem tudok vele mit csinálni. De most ráadásul a társaságból egy másik srác összejött egy csajjal, aki amúgy nagyon idegesítő... Állandóan jópofizik meg fontoskodik meg tapizza a fiúkat, poénból már a párom seggét is megfogta mert szerinte az milyen mókás...

Egy barátnőm meg felajánlotta, hogy menjek el hozzá a fővárosba és bulizzak vele szilveszterkor. Eleinte nem akartam, de aztán belegondoltam, hogy nem igazán van kedvem ezekkel az emberekkel együtt bulizni, de a barátom meg velük szeretne lenni, ahogy az elmúlt években is. Ugyanakkor tudom, hogy nagyon ragaszkodunk egymáshoz és megsértődne, ha külön, távol tőle akarnék szilveszterezni...


Ti hogy döntenétek?


2016. dec. 23. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

egyértelműen külön

ebben a helyzetben mindenképp és én amúgy se vagyok olyan, hogy a párom nyakán üljek, szeretek mással is lenni, nem csak vele

2016. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ti hogy döntenétek?


Attól függ, párommal való beszélgetésnek, erről, gondolataimról, vágyaimról, blablabla, mi lett eredménye.

Nálad mi?.......

2016. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat ez, hogy a "párod" jobban ragaszkodik a hülye fenéktapizós csajokhoz, mint hozzád?
2016. dec. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy beléd állni próbál a haverja?
2016. dec. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi hozott össze titeket, de hát a baráti köre is jellemzi az embert...

Én nem szívesen volnék ilyen közegben, ha meg az elmúlt években ők voltak a társaság, akkor az is lehet egy érv, hogy most akkor a barátnődék!

2016. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!