Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem dobott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem dobott engem?

Figyelt kérdés
A pasim tőlem húgyuti fertőzést kapott el, és nem dobott engem hogy meg csaltam címszó. Sőt féltékenykedni se féltékenykedett semmi, egyszerüen a neten elolvasta mitől lehet, és hogyan múlik el és kész. Pedig a neten azt olvasta hogy sexuális úton kaphatja el, az ember és mégse volt rám se dühös se nem dobott se nem volt semmi negatív reakció. Jah és nem élünk együtt csak járógatunk. Miért volt ilyen, nem vesz komolyan vagy neki mindegy lenne ha meg csalnám csak ne válaljam fel, mert akkor muszáj lenne neki foglalkoznia a témával?

2021. jan. 2. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Bízik benned esetleg?

Te félre mentél vagy nem?

2021. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Szexuális úton kaptad a fertőzést?
2021. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy te kaptad tőle, ő meg tudja, hogy a szeretőjénél szedte össze :)
2021. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Mivan? Ne haragudj, de ebből nem derül ki, hogy pontosan mi a probléma. Megcsaltad a barátodat és az a baj, hogy nem lett dühös rád?
2021. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Lefeküdtetek? Ha igen, gondolja tőled kapta el. Ettől miért gondolná, hogy te megcsalod? Nem értem. Szerintem ez tiszta sor.
2021. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg, szerintem fel fázhattam. Csak a neten a húgyuti fertözésről minden webhely csúnya dolgokat hozott fel, hogy sexuális úton terjedő ilyen olyan betegség stb. És nem rendezett semmilyen jelenetett és nem lett féltékeny nem dobott semmi full nyugodt volt és ez elég meglepő szerintem.
2021. jan. 2. 22:43
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Bakker #6-os te beteg vagy.



Mikor a párom hazajött egy fertőzéssel, akkor nem az volt az első gondolatom, hogy megdugták, hanem, hogy összeszedte valahol. Te meg azon vagy kiakadva, hogy nem gyanusítgat feleslegesen.


Fogadjunk, ha meggyanusít, akkor itt pörögnél, hogy nem bízik benned.

2021. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy tőled kapta el, de mivel nem segghülye bioszból mint te így nem dobott érte. Ügy lezárva.
2021. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Én akkor lennék kiakadva, ha a pasim azért dobna és megcsalással gyanúsítana, mert felfáztam... ez a tipikus "ha nincs probléma, csináljunk" esete.
2021. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi!


Üzenem a párodnak, hogy bármikor kell neki egy kis segítség, akkor vendégem egy sörre!


Komolyan, egy hős az az ember, hogy melletted marad.


És nem a felfázásod miatt.

2021. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!