Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti észreveszitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti észreveszitek, ha a párotok boldogtalan a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Komolyan kíváncsi vagyok.

Egy nőnek mindig mindent szavakkal kell kifejezni, hogy észleljétek a bajt?

Vagy ha látjátok a barátnőtökön a boldogtalanságot, foglalkoztat a megoldás? Mire gondoltok olyankor?



2021. jan. 3. 19:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
23%
#10 ezért kéne a tyúkeszűeknek beszélni, nem arra várni, hogy a másik majd "megérzi". Istenem...
2021. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%

Mikor tini voltam, volt egy tengerimalacom, aki iszonyat pattogós kis malac volt, állandóan kergetőztem vele, kis huncudék volt. Mikor meghalt a nagynéném, és borzasztó szomorú voltam, és játszottam a malackával, meg sem moccant. Tűrte, hogy simizzem, nem ment semerre, bújt a kezembe.


A barátnőm hasonlót mesélt a kutyusáról, miután a nagypapája meghalt.


Egy másik faj előbb megérzi, hogy bajod van. Ez azért... én ezt qrvára szégyellném.

2021. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, meglepődtem néhány véleményen.

Hogy pontosítsam, mire lettem volna kíváncsi: helyzet adott...a nő sokadszor jelzi, hogy ez+ez a gond, oldjuk meg, változtassunk, a nőt foglalkoztatja a megoldás és beszél is róla! Nincs játszma. Egyenesen és nyíltan kimondja mit akar.

De a pasi bólogat, ígér, netán csak csendben van.

Egy idő után a nő nem akar már folyton csak segget csinálni a szájából, személy szerint én ebben a helyzetben vagyok. És nem tudom megítélni, hogy a párom látja-e hogy valami gond van, más vagyok/rosszkedvű/közönyös...

Csupán olyan jó lenne ha végre ő kezdeményezne ezügyben, jó lenne azt érezni, hogy ő is tenni akar a jól működő kapcsolat érdekében.

Félreértés ne essék nem kötekszem meg nincsenek ok nélküli kirohanásaim szóval nem ilyen jellegű "bajok".

2021. jan. 3. 20:11
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,


a #3-at írtam.


Ha a nő ennyire nyíltan elmondja (mármint a jelzi az tényleg verbális kommunikáció, nem valami célzás) a pasas meg csak bólogat, aztán semmi nem történik, az nem kommunikációs probléma.


És nem is ahhoz kapcsolódik, hogy mi férfiak mit értünk meg, és mit nem, mert nyilván egy nyílt egyértelmű kommunikációban vesszük az adást.



Ha ennyire nem változtat semmit akkor azt gondolom, hogy vagy tényleg nem fogja fel, hogy mi a gondod, vagy valószínűbb, hogy magasról tesz rá. Amikor mondod neki, akkor bólogat, mert hamarabb szabadul, de amúgy nem izgatja magát.


Azt hiszem az ilyen szituációból nem nagyon van más kiút, mint a kapcsolat jövőjén történő elgondolkodás, mert annak valóban nincs értelme, hogy te mondod, ő bólogat, majd minden marad a régiben.



Azt emondod, mi a gyökérok?

2021. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Egyszerűen kiábrándító már, hogy mindent mondani kell.

Tisztelet a kivételnek, mert biztos vannak olyan férfiak akikbe szorult némi empátia.

És képesek a másik ember (a párjuk) arcáról olvasni, a gesztusait megfigyelni!

2021. jan. 3. 20:15
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

15: "És képesek a másik ember (a párjuk) arcáról olvasni, a gesztusait megfigyelni!"


Ez egy nehéz kérdés. Mert sokszor hallom csajoktól, hogy ők mennyire adják a jeleket, közben ember nincs aki bármit észrevenne.


Másrészt, igen, van aki nem képes az egyértelműt sem észrevenni.



Ezt viszont online nem fogjuk tudni megítélni, hogy te vagy az, aki elvárod, hogy a kisujjadd tartásának szögéből jósoljon a párod, vagy ő ennyire érzelmileg vak (mindkettőre láttam már példát)

2021. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
74%

Persze. Nem kell, hogy különösebben mondja. Észre veszem az nélkül is. Elég ha halgatag, vagy szótlan, búskomor. Észre veszem azt is ha titkol valamit vagy ha hazudik.


Ha ez mind valami más kapcsolaton kívüli dolog akkor olykor rákérdezek ha egy ideje ezeket látom rajta. Ha pedig a kapcsolaton belül van akkor úgy is sor fog rá kerülni.

2021. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17-es válaszoló te vagy a kivételek egyike :)

Jó tudni, hogy létezik még figyelmes pasi.

2021. jan. 3. 21:32
 19/26 anonim ***** válasza:
Jah, a 17-es elmondta amit hallani akartál...szuper. Ismételjem meg? Miért boldogít téged ha 17 emberből egy mondja azt amit hallani akarsz? Miért nem írod ki a választ is, mi majd bemásoljuk a kommentekbe...mi ez ha nem utópia? Marx is lájkolná.
2021. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

17 es vagyok.


Köszönöm kérdező !


19 Ne csinálj ebből nagy ügyet. It amúgy is kérdezőnk kérdésén van a hangsúly, nem az elismerésen..

2021. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!