Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti észreveszitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti észreveszitek, ha a párotok boldogtalan a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Komolyan kíváncsi vagyok.

Egy nőnek mindig mindent szavakkal kell kifejezni, hogy észleljétek a bajt?

Vagy ha látjátok a barátnőtökön a boldogtalanságot, foglalkoztat a megoldás? Mire gondoltok olyankor?



2021. jan. 3. 19:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%
Akkor azt írom amit elvárnak: Igen, mi mindig magunktól rájövünk hogy mi jár a fejetekben!
2021. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
38%

Jah.. az ilyenek mint 17 azok, akikről mindig kiderül a végén, hogy 10 éve nincs csajuk, de ha lenne, akkor rögtön észrevenne mindent, mellette állna, puszilgatná, és szeretgetné. Igazán nem az ő hibája, hogy nincs senki akin bemutathatná tudományát.



De ha tényleg csak ezt akartad hallani kérdező, hogy a 17-es abból észrevenné, hogy bajod van, hogy nem percenként 7-et hanem 12-t pislogsz, meg mélyebbet sóhajtasz, akkor megkaptad, tessék, dobd a pasid, és áll össze 17-el

2021. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

22es jézusom :D

Ne picsogjatok már ilyen baromságokat... ki beszélt ilyenekről, hogy ezt+azt akarjuk hallani????

Volt egy kérdésem, válaszolj arra ha van hozzáfűznivalód de ne oszd az észt olyan dolgokban, aminek köze nincs ehhez az egészhez mint például "...tessék, dobd a pasid, és áll össze 17-el"

Az meg, hogy megdicsértem a 17-es hozzászóló hozzáállását, neked ne fájjon. Egy dicséret nem azt jelenti, hogy össze is akarok vele házasodni szimplán csak becsülöm a hozzáállását ha tényleg ilyen a valóságban is.

Mellékesen meg mi jogon feltételezel akárkiről ilyeneket, hogy 10 éve nincs csaja nincs kin bemutatni a tudományát stb.?

Ennyi erővel rád pedig mondjuk azt, hogy egy 13 éves szűz kisfiú vagy aki csak a gyakori kérdéseken nagyszájú szakértő?

Könyörgöm, egymás lehurrogását nem lehetne abbahagyni?

2021. jan. 4. 13:52
 24/26 anonim ***** válasza:

17 es vagyok


21 és 22 nem kell azt írni "amit elvárnak". Írjátok le nyugodtan a ti VÉLEMÉNYETEKET A KÉRDÉSRE és ne az én válaszomra. Biztos vagyok benne, hogy ez kérdezőnket is érdekelné az eddigi kritizálások után.

2021. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24: azt mondd, hogy mióta nincs csajod :)
2021. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

17/24 es


Ha ez minden amit tudni szeretnél jelenleg a 6. kapcsolatomban vagyok ami idáig 4 éve tart

2021. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!