Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális?!

Figyelt kérdés
Sírtam részegen mert veszekedtünk a barátommal, ez egy bulin volt, aztán odajött a legjobb barátja hogy beszélgetni akar erről. Meg vígasztalt aranyos volt adott puszit a fejemre. De aztán egy pici képszakadás, nem értem miért de bele ültem az ölébe. Aztán mondta hogy nem lenne oké ha valaki meglát, de pár perccel később megfogta a seggem és mondta hogy milyen formás vagyok. Én pedig ölelgettem és megnyaltam az arcát wtf. azt is mondta hogy ha nem lennék együtt a barátommal akkor ő benne lenne. Képszakadás, utána mondta párszor hogy szálljak le amit meg is tettem, de mindig visszaültem én hülye. Arra is emlékszek hogy felizgattam mert felállt neki, és kérte hogy ne izgassam tovább. Az a kérdés hogy mennyire vagyok idióta nagyon vagy kurvára?

2021. jan. 7. 02:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Kicsit. Végül nem történt semmi.
2021. jan. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Kérsz egy elnézést a sráctól szóban!(mert a végén még valami félreérthető sül ki belőle) és legközelebb annyit iszol, hogy tudjad mit csinálsz.
2021. jan. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
qrva... nem lennek a pasid, de a haverja se semmi
2021. jan. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Hülye liba
2021. jan. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Krvára idióta vagy idióta krva.


Választhatsz.

2021. jan. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Fordított esetben már vért okádva szidná a kérdezőt a femináci gyk kommandó :D
2021. jan. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

szerintem ebben az esetben is lehet szidni a kérdezőt, mert nő létemre azt mondom, hogy iszonyat undorító vagy. biztos, hogy ha férfi lennék és megtudnám kiraknám a szűrödet. nem tizenévesek vagyunk (gyanítom te se, hogy ide írtál), hogy piásan mások ölébe üljünk, tök mindegy, hogy épp szar van a levesben a kapcsolatodban. bár én tizenévesen se csináltam ilyeneket, tiszteltem annyira a másik felet, hogy nem alázom meg ilyen szitukkal.


vidd el a formás segged a párodhoz, mondd el neki, hogy egy figyelemhiányos óvodás vagy és tegyen szívességet neked azzal, hogy szakít és minden héten ülhetsz más f*szba.

puszi


22N

2021. jan. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoval ha ugy van előadva a dolog h a saját döntéseid áldozata vagy... Aha aha, világos. Sajnos ez esetben is egy ótvaros kis k vagy..mondhatni finoman, önmagad lettél a piától.
2021. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát azért elég radikálisak vagyunk, kérem szépen.

Visszataszítónak visszataszító. De még egy csók sem történt. Nő vagyok, szóval fordított esetet nem úgy képzelek el, hogy a pasim beleül egy csaj ölébe, de ha mondjuk gyakran ölelgetné, puszilgatná részegen valamelyik barátnőmet, nyilván kiakadnék, de ha megoldható, ez nem lenne szakítóok. A barátnővel igen, mert milyen barát hagyja, hogy a másik pasija/nője rámásszon.

Legközelebb inkább ne igyál semennyit, a 2 fiútól meg kérj bocsánatot.

2021. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
K.rva k.rva de mert vagy k.rva mert vagy erre raszorulva zsamo
2021. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!