Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális?!

Figyelt kérdés
Sírtam részegen mert veszekedtünk a barátommal, ez egy bulin volt, aztán odajött a legjobb barátja hogy beszélgetni akar erről. Meg vígasztalt aranyos volt adott puszit a fejemre. De aztán egy pici képszakadás, nem értem miért de bele ültem az ölébe. Aztán mondta hogy nem lenne oké ha valaki meglát, de pár perccel később megfogta a seggem és mondta hogy milyen formás vagyok. Én pedig ölelgettem és megnyaltam az arcát wtf. azt is mondta hogy ha nem lennék együtt a barátommal akkor ő benne lenne. Képszakadás, utána mondta párszor hogy szálljak le amit meg is tettem, de mindig visszaültem én hülye. Arra is emlékszek hogy felizgattam mert felállt neki, és kérte hogy ne izgassam tovább. Az a kérdés hogy mennyire vagyok idióta nagyon vagy kurvára?

2021. jan. 7. 02:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#7-es mindent leírt.

Amúgy ne bánkódj, te egy ilyen ember vagy.

A barátodnak add meg az esélyt, hogy találjon egy értelmes lányt, aki tiszteli, megbecsüli és nem alázza! :)

2021. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!