Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 100kmre lakunk egymastol(tavka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100kmre lakunk egymastol(tavkapcsolat) 3 het mulva leszunk 1 eve egyutt..kb 2 hetente szoktunk talalkozni es hat lassan nyar korul koltozni kellenne csak hat en a fovarosba nemakarok menni. Mit tegyek.?

Figyelt kérdés
Szval o sem talal munkat meg ahol lakik (enis a szuleimmel o is ) szval alapbol elkell neki is menni csak hat engem nem vonz az a pest ...tul messze is van.. Testverem is csak 100kmre lakik tolunk.. Ti mit tennetek? Merjek belevagni? Aztmondta h csak miattam menne abva a varosba ahova en akarnek mert am oda nem menne... De egyebkent a vonat ut is nagyon sok lenne budapestig:)
2021. jan. 7. 15:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
87%
Unalmasak a kérdéseid már nagyon
2021. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor engedjétek el ezt az egészet. Húszévesen a legjobb hely a főváros, már csak munkakeresés szempontjából is - lehetőségek tárháza, bár nem olcsó, az tény.

Egyébként 100 km az még mindig nem távolság :D

2021. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Szted is a legjobb ?
2021. jan. 7. 18:23
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Én megőrültem hogy NEM Bp-n éltem, hanem agglomerációban.


A munkahelyem a fővárosban volt, ami azt jelentette, hogy oda-vissza naponta 4! órát utaztam - ugye a reggeli-esti "remek" tömegközlekedés miatt -, de volt olyan, jobban fizető mhely, amit kénytelen voltam elutasítani, mert nem tudtam volna kezdésre beérni.


Plusz, hogyha bármi programot csináltunk, választhattam, hogy már a legelején lelépek este fél tizenegykor, vagy akkor hajnali fél 5-ig Bp-n kell dekkolnom, köztes opció nem volt - ja, de taxi, ami lehúzós szr.

2021. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%

Amiben vagy ez nem egy kapcsolat, hogy néha látjátok egymást. Mikor összeköltöztök akkor derül majd ki, hogy összeillet vagy nem és ha nem akkor jön a szívás egy idegen helyen egy albérletben. Nekem 4 éves távkapcsolatom volt minden hétvégén találkozunk mégis mikor összeköltöztünk jött a meglepetés. Sok távkapcsolatot láttam szétmenni egy volt ami működött egyik ismerősömnek.


Míg nem éltél Budapesten addig nem tudod milyen. Fiatal vagy simán kipróbálhatod aztán, ha nem jön be hazamész.

Amúgy az ingatlan nem drágább a pesti fizetéshez van számolva amennyivel több annyival több a fizetésed is. Nyilván amíg albérletet fizetsz az szívás, de saját lakásnál és hitelnél már jobb lesz.

2021. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Megis voltal te is tavkapcsolatba:DD
2021. jan. 8. 08:53
 27/31 A kérdező kommentje:
Hat en ugyse megyek Pestre azt kesz lesz ahogy lesz xd
2021. jan. 8. 08:54
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
vergődj már máshol, hónapok óta hallgatjuk a rinyálásodat, nincsenek barátaid vagy mi bajod van?
2021. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"Hat en ugyse megyek Pestre azt kesz lesz ahogy lesz xd"


Akokr kapálgassál, etesd a tyúkokat Beregcsicsóban, a "pasidat" meg hagyd élni!

2021. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Hat ja nincsenek barataim xd nincs tyuk
2021. jan. 8. 09:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!