Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lennél a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennél a helyembe? Van jogom eltiltani?

Figyelt kérdés

A párom 10 évig volt együtt egy nővel, 2 éve vannak külön. A mi kapcsolatunk fél éve tart.

Az exe amióta megtudta, hogy vagyok folyamatosan keresi az exem. Nosztalgikus hangvételben írogat neki, mi volt régen stb... Baromi idegesítő, félek, hogy a páromra hatással van. Rám már biztosan, mert sokszor eszembe jut egy nap, hogy most vajon mivel fogja keresni, biztos dumálnak stb...

Tanácstalan vagyok, hisztizni sem akarok, mert akkor én leszek a féltékeny.


2021. jan. 7. 20:31
 1/10 A kérdező kommentje:
A páromról nem tudom mit gondoljak. Úgy érzem, hogy szeret, de őt is szerette és kitudja mit vált ez ki belőle.
2021. jan. 7. 20:32
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Senkit nincs jogod eltíltani senkitől.
2021. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Eltiltással úgyse mennél semmire. Max titokban dugná meg. Ha akar, úgyis vissza fog menni hozzá. Szar, de ez van.
2021. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Sosem értettem, hogy emberek miért nem törlik az exeket?


Mindegy...töröld te!

2021. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A csaj szerintem csak téged akar idegesíteni, bár abban nincs sok kihívás.
2021. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, féltékeny lennék. Nem illik a volt partnerrel aktív kapcsolatot ápolni.
2021. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Tiltani nincs jogod. Ahhoz viszont van jogod, hogy normális hangvételben elmondd a párodnak, hogy téged zavar az exszel való kapcsolattartás és boldoggá tenne, ha lezárná vele a dolgokat.

Ezek után úgyis meglátod mit lép. Ha csak azért sem, akkor lehet hogy még magában sincs túl a kapcsolaton.

2021. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eltiltani nincs jogod. De ahhoz igen, hogy leülj és megbeszéld ezt a pároddal és felvilágosítsd arról hogy neked ez rosszul esik.
2021. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltam régen a helyzetedben, tiltással semmire nem mész, törölni fogja a beszélgetést.

Ha a párod normális (ezek alapján amúgy nem hiszem, mert akkor elhajtotta volna már), akkor mondd el neki, hogy ez téged feszélyez, idegeskedsz és vagy lezárja a múltját, vagy a kapcsolatotok végét fogja ez jelenteni. Itt fog kiderülni, hogy melyik a fontosabb neki.


Nem vagy bolond, nekem se férne bele. 10 év sok idő, nem kell letörölniük egymást mindenhonnan, de a nosztalgiázós beszélgetés nem fér bele. Legyenek ismerősök, köszöntsék fel szülinapokon egymást, de ennyi.

2021. jan. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem féltékeny lennék, meg tiltogatnám, hanem egyszerűen kiadnám a pasim útját.


Azzal, hogy pl, szülinapokkor felköszöntik egymást, meg néha, írnak pár sort egymásnak, semmi probléma, 10 év hosszú idő, viszont ez, hogy rendszeres kapcsolatban vannak, nagyon nem oké.

2021. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!