Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1 éve leszünk együtt. 1,5 szakitottak az exével, aki állandoan irkál neki, többször küldött magárol fürdőruhás képeket, féltékenykedik rám (nem is ismer, nem találkoztunk soha) és igyekszik engem besározni előtte (pl. párom nem reagál az üzeneteire/képeire, probalja lerázni h sok a munkaja stb) és erre az a reakcioja, h biztos jo nagy papucs , meg h én nem engedem neki h visszairjon... Tudom h szeret a párom, de tartok a nőtől, mert szép nő, viszont félek ha ne adj Isten összekapunk vagy vmi hozzá fog vissza futni vigaszdugásért...

Belenéztem párom telefonjaba onnan tudom az infokat, nekem nem emlitette őt... Mit csinaljak? Ültessem le párom és mondjam el neki, h belenéztem a mobiljaba és nem tetszik ahogy ez a nő viselkedik? Ez nem egy normalis ex kapcsolat.. főleg h a nő, többször hangot adott annak, h szexre jol jönne neki a barátom.... meg kölcsönkérni akart tőle pénzt meg a sok hülyeségei...



2020. dec. 22. 12:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Van, meg eleve, miért nem tiltja le valaki az exet?
2020. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de szerintem az általad leírt helyzetben tehetetlen vagy. A párod volt barátnője láthatóan vissza akarja szerezni, s félig-meddig a mai napig is a karmai közt tartja, nem akarja elengedni. Ha a párod egyszer hajlani fog arra, hogy visszamenjen hozzá, azt nem fogod tudni megakadályozni. Az a módszer, hogy megkéred, szakítson meg vele minden kapcsolatot, ilyenkor nem szokott működni. Meg lehet próbálni, de én 20% esélyt sem adok annak, hogy a kérésedet teljesíti. A legvalószínűbb, hogy meg kell próbálnod tartósan tolerálni a helyzetet. Lehet, hogy a nő egy-két éven belül talál valaki más párt, s így magától megoldódik a probléma. Amúgy ha a párod egyszer visszamegy hozzá, akkor ez a kapcsolatod vele eleve nem ért sokat.
2020. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
első válaszolo: nem vagyok féltékeny tipus, de mindig megéreztem mikor kell a mobiljaba néznem és mindig akkor bukkant fel a nő... nem lenne az exel semmi gond, ha normalis témákrol/normalis hangnemben folyna a kommunikacio...Pl az első baratnőjével akivel sok évig együtt voltak irnak szülinapra, karacsonyra vagy csak ugy miujsag stb (neki már gyerekei is vannak) abszolute respektálom, hiszen az élete része volt, természetes h néha néha felköszöntik egymást... De ez a másik hölgyemény teper és már azt hittem ennyi idő utan megunja...de ugy latszik nem akadt eddig senki a hálojába....
2020. dec. 22. 13:21
 4/28 A kérdező kommentje:
Második válaszolo: igen, pontosan ez az érzésem nekem is, bojkottálni akarja a kapcsolatunkat, h szétszedjen párszor szexeljenek aztan ennyi...Normális kapcsolat sztem már nem működne közöttük már csak a távolság miatt is és az emlitett művésznőnek vannak gyerekei is, akik miatt (is) nem működött nagyon a kapcsolat...Magyarán dugopajtik voltak pár hetente...ezt a nő is belátta... akkor nemtudom miért jo neki minket szétválasztani? Ha az övé nem lehet, ne legyen már senki másé?
2020. dec. 22. 13:24
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Exszel ok nélkül nem tárgyalunk...
2020. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
#4: A nő viselkedését legalább annyira a sértettség motiválja, mint a testi vágyai. Hiú, s ezért az önbecsülését sérti, hogy őhelyette a párod veled van, hogy téged választott és kitart melletted. Ebbe a helyzetbe nem akar belenyugodni, ezt próbálja minden eszközzel tönkretenni. Más szóval a párodért folytatott háborúnak fogja fel az egészet, amiben számára csak a végső győzelem elfogadható kimenet. Nem akar levonulni a csatamezőről, mert a felnagyítódott, nárcisztikus énképével ez összeegyeztethetetlen. Mint mondtam, ez tipikusan olyan harc, amiben sokat nem tehetsz, csak remélheted, hogy majd történik valami, ami a háborúnak véget vet. Ne szállj bele a harcba, mert a kimenetét nemigen befolyásolhatod. Várd ki türelmesen a végét.
2020. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem nem érdekel az exem, nem beszélek vele. Illetve lehet, hogy néha napján megbeszéljük ki-hogy van, de ennyi.

Az, hogy a párod exe intim képeket küld a párodnak + "zaklatja", az viszont okod adna a párodnak az ex letiltására, HA a párodat ő már nem érdekli.

Lehet normális viszonyban maradni valakivel attól, hogy párként már nem működtek, de ez minden, csak nem normális.

Engem, ha ilyen dolgokkal zaklatna az exem, 1x szólnék, hogy hagyja abba, mert nem érdekel már, mint nő/férfi. Ha nem értene a szép szóból, második ilyen alkalomnál tiltanám.

Egy éve együtt vagytok, ő meg suttyomban beszélget az exével, még ha látszólag le is akarja rázni, közben meg igenis élvezi a helyzetet, hogy Te vagy neki, de az exe bombázza üzenetekkel, képekkel.

Én nem akarnám ezt a helyzetet elfogadni, egyértelműen érdekli a párodat még az exe.

Szakítanék, ez vita tárgyát nem is képezné. De ez az én véleményem.

2020. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
Én nem szakítanék, de megmondanám hogy tudok róla és válasszon, te vagy az ex. Jobb az ilyet már az elején tisztázni
2020. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

#8

Az a baj, ha magától nem választott, márpedig nem választott már egy éve, akkor az már régen rossz, ha az aktuális párjának KELL választás elé állítani. De mások vagyunk.

7-es voltam

2020. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg le kellett volna tiltania sajat akaratbol. Ez nem tortent meg. En nem tudnek vele komolyan tervezni, mert o nem nem egy szabad ember. Ha szolsz neki, akkor nem onszantabol torli, orok tuske lesz. Ha folytatja tovabb, akkor pedig te jarsz ugy, hogy szeretned a mgas polcrol levenni azt a dolgot, de sose ered el. En nagyon gyorsan tiszta vizet ontenek a poharba, lezart kapcsolat nelkul senkivel nem szabad kezdeni. Nekem a "most letiltom" se lenne eleg, egy kapcsolat nem attol szunik meg, hogy FB-on nem tudnak irogatni egymasnak, ennel tobb kell.
2020. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!