Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet vége egy kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vége egy kapcsolatnak ha a felek humora eltérő, vagy nem értik egymás humorát? bővebben

Figyelt kérdés

Nálam ez van, a barátom annyira sótlan, a legegyszerűbb viccelődést sem érti, nem hogy az iróniát, csipkelődést.

Úgy érzem nem tudok ennyire humortalan kapcsolatban élni.

Számomra az a kapcsolat ahol viccelődünk, kicsit húzzuk egymást, néha cukkoljuk. Emigy olyan unalmas


2021. jan. 8. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
XD
2021. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha téged zavar, akkor igen, lehet vége kapcsolatnak emiatt.

Ez is olyan, hogy kit mi zavar.


Nálunk szintén ez volt a helyzet. Volt párom a youtube-os meg ilyen poénokat szerette, én pedig a régi filmek poénjait, mint az Airplane, Hot Shots, vagy a Rendőrakadémiák. Én ezeken csapkodtam a térdem és ömlött a könnyem a nevetéstől, míg az exem unta. Ugyanez volt fordítva, ami neki volt vicces, nekem nem.


Mi 5 évet voltunk együtt, és nem emiatt mentünk szét. Ha a felek elfogadóak, akkor tud működni így is a kapcsolat. Ám ha nagyon zavar téged, akkor ez egy visszatérő probléma lesz. Szóval ez rajtad múlik, neked belefér-e vagy sem, illetve meg kell neki mondani, hogy ne sértődjön be ezeken, mert ez így elég nehéz lesz hosszútávon.

2021. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12,

teljesen elhiszem, hogy őszinte választ adtál, mégis megkérdezem, de nem azért, hogy bosszantsalak, mert okoskodom, de a váláshoz nem játszott közre az a "kicsiség" is, hogy ilyenben különbözött a véleményetek? Azért gondolkozom így, mert "sok kicsi sokra megy" és egyszer csak a sok kicsi szakításhoz vezetett. Ismétlem: nem okoskodni akarok.

2021. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13. válaszoló:

nem tudom, részemről nem, részéről lehet. A fő ok az volt, hogy megcsalt, de véleménye szerint ott a szexuális igények eltérése miatt került erre sor.

Aztán lehet, hogy ez is gond volt nála, bár erre sosem kaptam "megjegyzést". Részemről viszont ez nem volt ok. :)

2021. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ezért csalt meg, akkor én dobnám a fenébe. Megcsalás előtt meg kellett volna veled beszélni a szexuális életetek (szerinte utólag említett) akadályait. A valóság viszont az lehet, hogy kapóra jött neki egy lány...
2021. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!