Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk, másfél éve.

Ünnepek alatt jó volt a hangulat közöttünk, egy vitát leszamitva.

A héten viszont ahogy viselkedik velem, számomra egyértelmű, hogy nem szeret. Mindennel baja van, miért oda teszem, miért ott hagyom, beszól, vagy rosszalloan néz. És közben azt nem veszi észre, ha ő szanaszét hagyja a dolgokat. Velem egyfolytában baja van.

Rohadt fárasztó, most végre elment itthonról, végre kicsit egyedül tudok lenni, nyugalomban. Ráadásul tanulnom kell, vizsgára.

Ha korábban is így viselkedett, és jeleztem neki, hogy ez nem oké, ő bizonygatta, hogy de szeret, nagyon is... Utána normális egy darabig. Aztán újra én vagyok az ellenség, a világ legrosszabb embere. Amit nyíltan nem mond ki, csak éreztet.


2021. jan. 9. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értékel.

Általában akkor leszneknilyebek amikor nyeregben érzik magukat.

Én sokszor láttam ilyesmit. Amikor össze akarnak jönni velem agyon vagyok dicsergetve, csupa segitőkészek, udvariasak, mikor meg már bőven járunk, akkor mutatja ki a foga fehérjét.

Én meg csak szerencsétlenul pislogok hogy en mivel érdemeltem ezt ki.


Itt irtak tanácsként valami olyasmit hogy ha nem mutatunk határokat, a másik automatice a fejünkre nő. Ki kell állni magunkért. Nagyon gyakran csapnak át ilyesmibe a kapcsolatok.


Csak én már ott tartok, hogx én ebbe belefáradtam hogy folyamat ki kell állnom magamert ill a másikat "nevelnem"kell.


Most is elkezdte szivni a vérem az egyik srác, neha ugy heccel, hogy gúnyolodik, beszologat, amiket persze le lehetne apro visszaoltásokkal lereagálni, meg meg is sértődhetnék, de én már azt csinálom aki nem tart tiszteletben en az helyett szépen keresek mást. Én nem bajlodom már ilyenekkel


Gondolom te viszont házasságot nem akarsz feladni, igy kezdheted felvenni a kesztyűt meg tanulhatod az asszertiv kommunikáciot, meg kezdheted jo utra irányitani a párod hogy ne személyeskedjen es tartson tiszteletben.

En már lazán legyintek az ilyenekre. Beleuntam már az ilyenekbe.

2021. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
*akkor lesznek ilyenek
2021. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem. Igen, ez zajlik. Nem hagyom, helyreteszem, utána normális. Aztán kezdődik elölről. Tök fárasztó. :/

Mindemellett nem tudom így szeretni, kívánni,stb.

2021. jan. 9. 11:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor helyreteszed attol még nyeregben érzi magát. Mert tudja masbap ugyis ugyanott vagy neki.


Ezt plane szules utan is nagyon ki szoktàk használni a ffiak ha egy nő kvázi "tehetetlen"

2021. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én még nem szültem. :/
2021. jan. 9. 11:26
 6/12 Angel3000 ***** válasza:
25%
Szia! Valószinû a férjed egy „szekáns termeszetû“ , aki èszre se veszi, hogy megbánt. Ilyen az èn fèrjem is, csillagjegye skorpió, mindenèrt szól, de nem veszi èszre, hogy folyton okoskodik. Ismerös nekem, amiket leirtál, mert az èn fèrjem is ilyen. Muszáj nèha befognom a számat a vita elkerûlèse vègett. Az egyûttèlès nem egyszerû egy ilyen termèszetû fèrfival, de kicsit lehet javitani rajta, az èvek alatt „ összecsiszolódtok“. Èn már odáig eljutottam, hogy ha reklamál valamièrt, akkor azt mondom neki „jó, akkor legközelebb te fogod csinálni“ . Vagy „csináld meg magadnak, ha te jobban tudod“ . Fôleg a konyhai dolgokba szól bele. Sok tûrelem kell. Minden jót!
2021. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én azt tapasztaltam, tényleg le kell torkolni, az működik. Csak szomorú, mert lehetne nyugalomban, szeretetben is élni...

Mi mindketten skorpiók vagyunk. 🤷‍♀️😬

2021. jan. 9. 11:36
 8/12 Angel3000 ***** válasza:
40%
Húha, - kèt „skorpió“ egyûtt az már tènyleg mèg nehezebb!
2021. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem működik az együttélés, mert nagyon mások a szokásaitok, és egy darabig visszafojtja, nem tesz megjegyzést, de aztán megint kirobban belőle.
2021. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány évet éltetek együtt házasság előtt? Nem volt semmi előjele, avagy eddig nem zavart? Történt valami ami miatt megváltoztatott az utóbbi napokban?
2021. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!