Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket ennyire meg tudja "mérgezni" egy rossz kapcsolat?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek volt egy nagyon rossz, 6 éves kapcsolata, aminek levét folyamatosan szívom, pedig közel ugyanennyi ideje vége is lett, mielőtt mi 1,5 éve összejöttünk. Fickóról kiderült, hogy egy alkesz, külföldön dolgozott, de mikor hazajött akkor is kerülte a szexet, inkább számítógépezett, és úgy viselkedett a párjával is az utcán mint akit szégyel. Sajna a kapcsolat elején egy antibiotikumkúra miatt becsúszott gyógyszer mellett a baba, ezért maradt csak vele.

Nálunk ez természetesen nincs semmi ilyen gond, megvető viselkedés, tényleg szeretjük egymást, ráadásul én alkoholt egyáltalán nem iszom, mégis ha valami nem úgy van ahogy ő szeretné, akkor egyből elkezd hozzá hasonlítgatni. Például hiába megyünk kézenfogva az utcán, mégis ha nincs kedvem menni a szüleihez, akkor már jön azzal, hogy biztos szégyenlem, meg jön a rossz emlékek szöveggel, vagy ha én érzem rosszul magam este ...... és nekem kellemetlen, hogy folyton magyarázkodnom kell még ennyi idő után is.

Ti tapasztaltatok ilyent, akár magatokon akár a párotoknál?


44F


2021. jan. 10. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem mérgezés, hanem rinyálás.

Sokan csinálják ezt, de ezekkel jobb megszakítani a kapcsolatot minél előbb. Családban is sokszor van olyan, hogy ha nem ez meg az lesz akkor olyan leszel mint X meg Y. Meg olyan természeted van mint X meg Y rokonnak aki mondjuk alkesz meg kibírhatatlan, ha felemeled a szavad valami ellen.


Ha jön ezzel ez neki rosszul esik, szöveggel én mondanám neki, hogy ha ennyire rosszul esik neki akkor hagyjon az egész kapcsolattal mert tőlem ettől több nem telik, és láthatóan ez nem elég neki. Ha viszont elég és velem marad akkor hagyjon ezzel.

Vagy ha neki ez meg az esik rosszul te is kezdd el mondani, hogy neked meg az esik szarul, hogy egy alkeszhez hasonlít folyton.


Én nem bírnám elviselni ezt... 3 alkalom után otthagynám, de ez én vagyok.

2021. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ui.:

Ettől már csak az lenne a jobb, ha a volt pasija lenne a tökéletesség és hozzá hasonlítana, és még te lennél szar ember mert nem vagy legalább olyan mint ő :D

2021. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Én anbak iszom a levét, hogy a barátom ezelőtt narcisztikus nőkkel volt kapxsokatban és az anyja is az. Így mindent tőlem vár el feltétel nélkül. Kesereg aton, hogy őt nennyit bántották és konkrétan nekem kell neki udvarolni, ápolni a pici lelkét, miközben egy pillanatig sem érezteti, hogy érdekli, hogy én hogy érzem magamat.
2021. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Magamon tapasztalok olyat, hogy a korábbi sikertelen kapcsolataim, házasságaim miatt pár éve elzárkózom a párkapcsolatoktól. Kalandjaim vannak, de ez a max, amit megengedek magamnak. Kapcsolatokból elég volt, köszönöm szépen! F50.
2021. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tartom rinyálásnak amit művel, mert ismertem az exét, és tényleg egy borsodi önző tajparasz volt akit neten ismert meg, és ideköltözött a Dunántúlra.

Elhiszem, hogy szarul esett neki akkor amit művelt a pasi, de nem kellene ennyi idő után is általánosítania.

2021. jan. 10. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem zárta le a kapcsolatot, ezért vetíti ki rád az exe által okozott sérelmeket.


Sajnállak, ebbe a kapcsolatba bele sem kellett volna kezdenie, míg nem tud tiszta lappal indítni és 100% esélyt adni neked mindenféle hiszti és belemagyarázás nélkül. :(

Ez nem fog változni, amíg együtt lesztek, ezt fogja csinálni.

2021. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 miért ne zárta volna le? Ahogy írtam is, már előttem cirka 6 évvel kidobta a pasit, és utána volt két rövidebb kapcsolata is. Azzaol a pasival meg nem is akart hosszabb kapcsolatot, csak a baba miatt maradtak együtt. teháét még az sincs, hogy annyira érzelmileg kötődött volna hozzá, csak egyszerűen érzelmileg terorizálta míg együtt voltak. Valószínűleg előbb kidobta volna, csak mivel kint dolgozott ezért keveset voltak együtt, de nem az anyagi dolgok miatt halogatta, mert a pasi a nagyrészét vissza is vitte annak amit keresett. Most jobb anyagi helyzetben van mint akkor.
2021. jan. 10. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha őt véded folyton akkor minek írtad ki a kérdést? Akkor nyilván ha te is neki adsz igazat, akkor neki van igaza, de akkor meg felesleges itt kérdezni. Változz meg.
2021. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!