Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza lehet szerezni valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet szerezni valahogy az exbarátnőt, ha velünk szakitottak, ha valakinek van ebben valami jo ötlete írna nekme?

Figyelt kérdés
sziasztok vissza lehet szeretni????
2010. aug. 14. 14:20
 1/10 anonim válasza:
100%

mondhat akárki, akármit, de visszalehet:D

velem is megtörtént, visszaszereztem

2010. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van akit vissza lehet, de én most például örülök hogy nem sikerült anno. Jobban jártam. Nemhiába mondják az öregek hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó :D
2010. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jo,ez ti tudjatok...de nekem csak ő kell ,,,senki más nem jöhet szoba..ha azt akarja hogy éveket várjak rá anyit fogok rá várni..
2010. aug. 14. 14:47
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha nem titok,hogyan sikerült vissza hozni a kapcsolatot...hány hét szünet volt külön????
2010. aug. 14. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lány vok, de a páromból elegem lett, el is küldtem, és annyit csinált, h néha felhívott és mondta h szeret, és nem akar mással lenni, mert nem tud, neki én kellek. Mondjuk nálam nem volt nehéz mert én is nagyon szerettem, szeretem. Ha téged is szeret vmennyire, akkor nem lesz nehéz visszaszerezni. Sztem hívd el 1x mint barát, vhova, és mond el neki h mit érzel, és öleld át. Nekem ez bejönne, nem tudom neki is. :)
2010. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
sok olyan dolgot csináltam amit nem lehet könnyen megbocsatani....szoval ezek a dolgok nagyon de nagyon nehezen fognak helyre jönni,ha valojaban egyszert helyre jönnek...nem tudom de szerintem ide honapok kellenek...vagy évek hogy ujra talalkozzunk....megy el külföldra oda ahova en nem mehetek utana....szoval valahogy megprobalja helyre hozni a dolgait,én is megprobalom helyre hozni a dolgaimat..és talán csak akkkor lehet ebből valami...ami nem holnap lesz,se nem holnaputan....várnom kell....
2010. aug. 14. 15:21
 7/10 anonim válasza:

elsővagyok

köztünk fél év volt az a bizonyos idő

2010. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és mennyit voltatok együtt???
2010. aug. 14. 16:11
 9/10 anonim válasza:
kevesebb,mint egy évig
2010. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
engemet most hivott fel,mivel mai nap irtam neki emailt...
2010. aug. 14. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!