Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne leszoktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne leszoktatni egy nem éppen szép csengésű szóról a barátomat?

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve mindennap mondom neki, hogy felejtse el ezt a szót, de mintha a falnak mondanám. A mell szó helyett azt használja, hogy "csöccsenet". Még a legintimebb pillanatban is lelomboz, amikor azt mondja: Imádom vadul betámadni a két gyönyörű csöccsenetedet! - Már unom, hogy nem hallgat rám. Ezerszer mondtam már neki: - Csöccsenete van a drága szülőanyádnak, aki ilyen kevés ésszel hozott a világra, meg a jó nénikédnek. Nekem melleim vannak, vagy ha még szebben akarod mondani, akkor kebleim, de sose voltak csöccseneteim! Mi vagyok én? Anyakoca a faluvégről? Undorító!- Ilyenkor persze röhög. Aztán egy fél nap múlva újra "csöccsenetezik", mintha mi sem történt volna.

2021. jan. 11. 00:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%
Aaaaa, ezt nem kellett volna. Ezt átveszem tőle, nagyon király.
2021. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Na, figyelj. Legközelebb mikor megint mondja, akkor szólj neki, hogy ez volt az utolsó, most ennek itt vége van. Ha még egyszer kimondja ezt a prosztó szót, akkor nem fogsz vele beszélgetni amíg nem tud normálisan, mivel hogy ez neked kiábrándító. Ha szex közben csinálja, akkor meg hagyd abba, hagyd ott. Akkor aznap nincs szex. 1-2 hét alatt megtanulja.
2021. jan. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%

Szexmegvonás, ezzel való zsarolás végtelenül buta lépés és nagyon alacsony EQ tanubizonysága. Továbbá, sokkal többet áratsz ezzel magadnak és a kapcsolatnak, mint amekkora hatást elérnél. Alapból gusztusztalan úgy beállítani a szexet, mintha az egy kegy lene, amit a nő gyakorol, amikor legalább annyira vágyik rá, mint a férfi. Ahol ez nem így van, érdemes az okokat felutatni.

Nem voltál túl messze a lényegtől, amikor az intelligenciáját kérdőre vontad. Tényleg buta ember az olyan, aki még egy ekkora kirohanást is vigyorgó arccal hallgat. Nem vesz téged komolyan és nem tisztel. Továbbá infantilis a srác. Na de ez a te dolgod, hogy ilyen neked jó.


Mit tehetsz? Szinte mindegy, de a lényeg, hogy tegyél valamit. Nem szavakban kell keménynek lenni, hanem tettekben. Éreztetni kell, hogy ez neked rosszul esik, megbánt vele.

2021. jan. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Az nem zsarolás, hogy nem szexel amikor megundorodik a szextől, mert szándékosan olyat mond, amitől tudja a pasija, hogy megundorodik. Miért is kéne neki tovább szexelni ha elmegy tőle a kedve? Ez nem zsarolás barátom. Mindenkinek meg kell húzni a határait. Ott, ahol még kényelmes.
2021. jan. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Semmivel, mivel azért csinálja ezt, mint a többi bunkó pasi, aki idegesíti a nőjét: mert feltehetően nem veszi komolyan azt.


Elhagyni úgysem fogod, szóval tovább buzerálhat téged.

2021. jan. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg volt itt egy csaj az oldalon, még évekkel ezelőtt, akivel a pasija azzal szórakozott, hogy orál előtt mindig ezt mondta neki:.


"Harapd csak meg kolbász úrfit!"


A csaj eleinte ezt viccesnek tartotta, de aztán már idegesítette, azért jött ide, hogy segítséget kérjen a leszoktatásban. Nyilván abból sem lett semmi.

2021. jan. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6%
nem veszed eszre, h direkt csinalja, csak ugrat meg idegesit teged?! minel jobban pattogsz ezen, annal jobban mondogatni fogja. szerintem is undorito ez a szo, de tul nagy ugyet csinalsz belole. mondjuk te se vagy a kultura mintapeldanya, ha igy valaszolsz neki: ‘csoccsenete van a draga szuloanyadnak’.. ez az anyazas is eleg proli dolog.
2021. jan. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
23%

Nekem mindig csak huszonéves nőkkel kezdődtek a kapcsolataim.

20+, 12, 6 évig tartottak, így lettem 60+.

Most már jobban értem miért.

2021. jan. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el himbilimbinek, pucunak, bögyörőnek, pömpölőnek vagy valami hasonló baromságnak hívni a farkát, hátha észreveszi magát.
2021. jan. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

Akarmikor kimondja ezt a szot ( akar szex kozepen ), azonnal fogod magad, es szo nelkul kisetalsz a szobabol.

Ha megkerdezi mi van, elmondod neki, hogy mar egy parszor elmagyaraztad mi a problemad ezzel a kifejezessel.

Ezt addig csinald, amig meg nem erti.

Ha igy sem megy, hagyd a francba es keress egy ertelmes embert.

2021. jan. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!